970x250

M Yalcin Ramazan Bayramijpg

Manşet

(Özel) Haber: Şeref Kahraman – İbrahim Kulular’ın Emniyet Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmasının ardından Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Kamil Karabörk’ün ilk icraatı ortaya çıktı. Dış ilçelerde görev yapan tüm personelin görev yaptıkları ilçelerde ikamet edeceği, hiçbir personelin görev yaptıkları ilçe sınırlarını izinsiz terk edemeyeceği tebligatı, dış ilçelerdeki polis memurlarını kara kara düşündürdü.

il emniyet müdürü2

Hatay Emniyet Müdürlüğü’nden Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan ve 15 Temmuz 2016'da FETÖ'cülerin "Emrimize gireceksin" telefonuna "Ben sizin gibi köpeklerin emrine girmem. Yüreğiniz yetiyorsa, gelin beni teslim alın" yanıtını vererek kamuoyunca tanınan Kamil Karabörk geçtiğimiz günlerde görevinin başına geçmişti.

Müdür Karabörk’ün ilk icraatı dış ilçelerde görev yapan polis memurlarını kara kara düşündürdü. Dış ilçe emniyet müdürlükleri ve amirliklerinin dikkatine gönderilen tebligatta, “Dış ilçelerimizde görev yapan tüm personel görev yaptıkları ilçelerde ikamet edecektir. Hiçbir personel, her ne suretle olursa olsun (haftasonu, resmi tatil, istirahat, izne çevrilmeyen rapor vb) görev yaptıkları ilçe sınırlarını izinsiz terk etmeyecektir” ifadelerine yer verildi.

Bu tebligat sonrası şehir merkezide ikameti olup, ilçelere mesai saatleri ile gidip gelen polis memurlarını da kara kara düşündürüyor. Polisler, çocuklarının okul kayıtlarını ve ikametlerini kısa zamanda ilçelere nasıl alacaklarını düşünüyor.

M Uzunoglu Ramazan

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar