Hem Erkek Çocuğu istismar Ettiler, Hem De Kameraya Çektiler

Manşet

(Özel) Haber: Azim Deniz, Şeref Kahraman / Kayseri’de 10 yaşlarındaki bir erkekçocuğuna bir kadının cinsel istismarda bulunduğu amatör görüntülerhem utandırdı, hem iğrendirdi. Görüntüleri çeken Erkek şahsın, yanlışlıkla şirket hattına göndermesi üzerine ortaya çıkan skandal sonrası polis soruşturma başlattı.

YANLIŞLIKLA GÖNDERİNCE...

İş arkadaşının yanlışlıkla gönderdiği video ile ortaya çıkan skandal görüntüler sonrası, Z.K. isimli bir vatandaş, Erkilet Polis Merkezi Amirliği’ne giderek E.B. isimli şahıstan kendisine gelen video ve fotoğrafları teslim etti.

"VİCDANİ OLARAK RAHAT EDEMEDİM"

Z.K. emniyete verdiği ifadesinde bir firmada çalışan olduğunu ve şirket telefonunu E.B. isimli şahsın kullandığını, 4 Ağustos 2019 günü iş yerinde nöbetçiyken şirket telefonuna whatsapp üzerinden 1 video, 6 tane resim geldiğini söyledi. Z.K. ifadesinde, "Videoyu açtığımda bir erkek çocuğuna cinsel istismar yapıldığını gördüm. Fotoğraflarda ise tanımadığım bir kadın ve çocuğun resimlerini gördüm. E.B. şirket hattını arayıp bana 'fotoğraf ve videoları yanlış attım, hemen sil' dedi. Videodaki sesin E.B.'ye ait olduğunu anladım. Vicdani olarak rahat edemedim. 24 Ekim 2019'da savcılığa giderek müracaatta bulundum" diye konuştu.

"DİL OLMAZSA ÖPÜŞME OLMAZ"

Cep telefonu ile bir erkek şahıs tarafından çekilen videoda kadının "Bebeğim fransız öpücüğü çok meşhurdur, yalayacaksın" dediği, erkek çocuğun tiksindiği ve kadının 'dil olmazsa öpüşme olmaz' dediği ve çocuğun yeniden tiksindiği görüldü. Çocuğa içki içermek isteyen kadına görüntüyü çeken şahsın 'O günah, sen sevabına karış' dediği, kadının da 'azğına ben ağzımla verirsem günah değil' demesi şok etkisi yarattı.

POLİS HAREKETE GEÇTİ

Görüntüleri çeken erkek şahıs E.B.’nin desürekli erkek çocuğu teşvik etmeye çalışması,kadının ise çocuğa cinsel istismarı hemutandırdı, hem iğrendirdi.Olayla ilgili polis soruşturmayı sürdürüyor.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar