Rezilliğin Daniskası

Manşet

(Özel) Haber: Azim Deniz / Kayseri’de iki ayrı bölgede 2 yıl önce inşaatına başlanan üst geçit köprüler halen bitirilemedi. Vatandaşları çileden çıkaran üst geçitlerin bitirilememesi tepkilere neden olurken, Çinlilerin 15 günde 17 bin metrekarelik 30 katlı bir otel inşaatını tamamladığı görüntüler sosyal medyada beğeni rekoru kırıyor.

WhatsApp Image 2019 10 31 at 14.56.41 1

2 YILDA BİTMEYEN ÜST GEÇİT KÖPRÜLERİ

Nato Caddesi ve Argıncık tarafına giden çevre yolda iki ayrı üst geçit yapılıyor. Ancak inşaatı bir türlü bitirilemeyen üst geçit köprüler vatandaşı çileden çıkardı. Vatandaşlar, “2 senedir üst geçit, 4 tane demir bitirilemiyor. Vatandaşların büyük şikayetleri var, hangi belediye yapıyorsa iki senedir bitiremedi.  İkinci köprü ise Argıncık’taki, o da bitirilemiyor. Rezilliğin daniskası gerçekten” diye yorum yaptılar.

ÇİNLİLER 15 GÜNDE 30 KATLI OTEL DİKİYOR

Çinliler’in 15 günde 30 katlı otel inşaatı yaptığını ama Kayseri’de demirden üst geçidin iki yılda  bitirilemediğine veryansın eden vatandaşlar, “Çinliler o kadar hızlı yapıyorlar ki  15 günde 17 bin metrekarelik 30 katlı bir otel inşaatını tamamlıyorlar. Bu üst geçitlerde bir klima eksik, gereksiz lüks yapılara da ihtiyacımız yok. Birilerine özellikle para kazandırmak için mi yapılıyor, bilemiyoruz. Şehrimizin güzel işlere, güzel yollara, güzel köprülere ihtiyacı var. Gereksiz lüks yapılara ihtiyaç yok. Belediyelerimizin kasaları borç, ülkemiz zaten sıkıntıda ama bu köprüler inanılmaz derecede lüks yapılıyor ve 2 yıldır bitirilemiyor. Taş çatlasa 6 ayda bitirilebilecek üst geçitler neden bitmiyor. Belediye bir an önce bu üst geçitleri bitirsin ve hizmete açılsın” diyor.

Vatandaş, kim yapıyorsa bizim köprüleri iki yıldır bitmeyen köprülerin artık bitirilmesini bekliyor.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar