İğrenç Gerçek Okulda Ortaya Çıktı

Manşet

(Özel) Haber: Şeref Kahraman, Azim Deniz / Kayseri’de iddiaya göre bir imam hatip lisesinde okuyan Suriyeli kız, ağabeyi tarafından sürekli cinsel tacize uğradığını arkadaşlarına anlattı. Olayın okulda duyulmasının ardından harekete geçen polis ekipleri ağabeyi göz altına alırken, kız çocuğunu da devlet korumasına aldı.

 İddiaya göre, Melikgazi ilçesinde bir kız Anadolu imam hatip lisesinde okuyan B.E. isimli Suriye uyruklu kız çocuğu evde yaşadığı iğrenç duruma daha fazla dayanamayarak, arkadaşlarına evde sürekli ağabeyi tarafından cinsel istismara maruz kaldığını, anne ve babasının da bu duruma göz yumduğunu anlattı. Kızın arkadaşlarının da okul yöneticilerine durumu bildirmesinin ardından polis ekipleri okula çağrıldı.

Polis ekipleri tarafından kız çocuğu ifadesinin alınmasının ardından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetleri İl Müdürlüğü korumasına alınırken, polis ekipleri B.E. isimli kızın şüpheli ağabeyi A.İ.E.’yi gözaltına aldı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar