Suriye’den Kayseri’ye şehit ateşi

Manşet

Haber: Şeref Kahraman / İdlib'in kuzeyinde Suriye rejiminin topçu atışı sonucu şehit olan 5 askerden 1’inin Kayseri Sarız nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi.

Geçen hafta 8 askerin şehit düştüğü Suriye'den bir acı haber daha geldi. Milli Savunma Bakanlığı'nın açıklamasında İdlib'de Suriye rejimi güçlerinin açtığı topçu ateşi sonucu 5 askerin şehit olduğu, 5 askerin ise yaralandığı açıklandı.

Şehit olan 5 askerden 1’inin Kayserili olduğu öğrenildi. Piyade Uzman Onbaşı İbrahim Albayrak İdlib’deki rejim unsurlarının kalleş saldırısında şehit oldu. Şehit Albayrak’ın Sarız nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi.

19143199 1289910684439909 4089842858594820867 o

“ALEMDE ŞER, TÜRK DE ER TÜKENMEZ”

Şehit onbaşı Albayrak’ın sosyal medya hesabından, ‘Namlunun Ucundaki Mermi Kadar Sabırsız, Tetikteki Parmak Kadar Sağlamdır Yüregimiz’, ‘Biz seferle mükellefiz, Zafer Allah'tan’, ‘Söyleyin puştlara bilsinler. Alemde şer, TÜRK de er tükenmez’ yazıları yürek dağladı.

26 Şehidimizin kardeşinin de Türk Silahlı Kuvvetleri’nde uzman çavuş olduğu öğrenildi. Öte yandan şehidimizin Melikgazi ilçesi Osmanlı Mahallesi'ndeki baba evine acı haber ulaştı. Şehit evi, Türk bayrakları ile donatıldı...

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar