Acilde çalışmayan doktoru ‘Acilde çalışıyor’ göstermişler

Manşet

(Özel) Haber: Azim Deniz - Kayseri Şehir Hastanesi’nde yaşanan bir olay ‘yok artık’ dedirtti. Acilde çalışmayan bir doktorun, çalışıyor gibi gösterilip imza attığı tespit edilen başhekim Prof. Dr. İlhami Çelik’e müfettişlerce ceza puanı verildiği öğrenildi.

WhatsApp Image 2020 02 27 at 17.45.09 1
Kayseri Şehir Hastanesi Acil Servis’te, çalışmayan bir doktora, doçentliğini acilden alması için ‘çalışıyor’ gibi gösterip imza atan hastane başhekimi Prof. Dr. İlhami Çelik’i, servis eğitim sorumlusu tarafından itiraz edilip, Sağlık Bakanlığı’na şikayet edildi.
Bakanlık tarafından hastaneye gönderilen müfettişler konuyu tespit edince Prof. Dr. İlhami Çelik’e 30 puan ceza kesti. Bu olay sağlık sektöründe büyük yankı uyandırırken, ‘Acilde çalışmayan bir doktora çalışıyor diye bir başhekim nasıl imza atar? Başhekim İlhami Çelik'i müfettişlerin elinden az ceza puanı ile kurtaran siyasi kim?’ soruları kulislerde konuşulmaya başlandı.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar
Biz Bize Yeteriz Türkiyem
Reklam