Milletvekili Ersoy, bir gönüle daha dokundu

Manşet

Haber: Şeref Kahraman – Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri milletvekili Baki Ersoy, kendisinden play station isteyen takipçisini kırmayarak, vatandaşın isteğini yerine getirdi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri milletvekili Baki Ersoy geçtiğimiz günlerde oğlu Bakihan ile play station mesaisi yaptıklarını söyleyerek, bir selfie paylaştı.

Bunu gören bir vatandaş, ‘Bizim play stationumuz yok, ben de oğlumla oynamak isterdim’ diye yazdı, Ersoy da o vatandaşa ‘bilgilerini at, size de alayım kardeşim’ diye cevap verdi.

Ve Milletvekili Baki Ersoy, o vatandaşın isteğini bir gün sonra gerçekleştirerek, bir gönül daha kazandı.

Ersoy, konu ile ilgili yüreğinden geçenleri şöyle yazarak, sosyal medyadan paylaştı: “Gönül isterdi ki herkese yardımcı olabilecek kadar gücümüz olsun ama ben hayatımda hep şunu gördüm ve ona göre yaşadım, paylaştıkça her şey daha da güzel oluyor. Kardeşimiz inşallah bugünden itibaren oğlu ile oyun oynayabilecek

Evladımız Fatih Furkan’ın doğuştan kalbinin yarısı yok ama hayata tutunuyor çok şükür. Bizden bir isteği olmuştu, O da PlayStation oynamak istiyordu. Artık oynuyor, yüzü gülüyor.
Önemli olan tanışmak değil dualarda buluşmak ve paylaşmak...”

Play stationu kucaklayan minik Furkan’ın mutluluğu ise gözlerinden okundu.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar
Biz Bize Yeteriz Türkiyem
Reklam