FETÖ’cüler sosyal medyada hala aktif! - Kayseri Deniz Postası

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Şeref Kahraman – Türkiye Cumhuriyeti’ni bölmeye, anayasal düzeni bozmaya ve darbeye kalkışan silahlı Fetullahçı Terör Örgütü üyeleri hala sosyal medyada aktif şekilde faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye Cumhuriyeti hükümetine ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da hedef alınan paylaşımlarda, çocuk ve yaşlılar sürekli paylaşılarak her zaman yaptıkları duygu sömürüsüne sosyal medyada aktif şekilde devam ediyorlar.

 

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da ‘Ї Ẅäṡ ä Ṫëäċḧëṛ’ adı sahte nick kullanan KHK’lı bir zanlı, bu sayfada FETÖ propagandasını sürdürüyor. 10 bin takipçisi olan bu şahıs, Fetullahçı Terör Örgütü’nü açık açık destekleyen paylaşımlarının yanı sıra, HDP’li şahısların da paylaşımlarını yapıyor.

Gazetemiz Deniz Postası’na da sürekli saldıran ve hedef gösteren FETÖ’cü sosyal medya kullanıcısı, son paylaşımında “Kayseri'den Deniz Postası, Konya'dan  konhaber ve memurlarnet internet siteleriyle hukuk Türkiye'ye döndüğünde muhteşem bir hesaplaşmam olacak. Seyreyle sen gümbürtüyü!” diye yazdı.

fetoculer sosyal medyada ısbasında 1

Türkiye Cumhuriyeti hükümetine ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da hedef alınan paylaşımlarda, çocuk ve yaşlılar sürekli paylaşılarak her zaman yaptıkları duygu sömürüsüne sosyal medyada aktif şekilde devam ediyorlar.

Devranın döneceğini, FETÖ’nün Türkiye Cumhuriyeti’nde yeniden aktif olacağı hayalini kuran FETÖ’cü teröristlere bir çift lafımız var: Kayseri Deniz Postası Gazetesi, 15 Temmuz öncesinde olduğu gibi kalleş darbe girişimi sonrası da siz FETÖ’cüler ile mücadelesini sürdürdü, sürdürmeye devam edecek. Ve FETÖ’cülerin bu ülkeye verdikleri zararların hesapları 4 yıldır soruluyor.

fetoculer sosyal medyada ısbasında 2

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım