TÜVTÜRK’te ‘Korona’ şoku! - Kayseri Deniz Postası

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Azim Deniz – Kayseri’de araç muayenesi yapan TÜVTÜRK’ün Güneşli ve İncesu istasyonlarında koronavirüs patlaması yaşandığı ortaya çıktı. Salı günü 500 araç randevusu olan Güneşli’de 20 personelde, 400 araç randevusu olan İncesu’da ise 4 personelde covid 19 testi pozitif çıktı. İncesu’da çalışan personelin Güneşli’ye sevk edileceği öğrenildi.

 

Çin'den başlayan ve tüm dünyaya yayılan Corona virüsü dünyayı etkisi altına almaya devam ediyor. Kayseri’de araç muayenesi yapan TÜVTÜRK’ün Güneşli istasyonunda 14 teknisyen, 3 amir yardımcısı, 1 temizlik, 1 güvenlik ve 1 evrak kaydı açıcı olmak üzere 20 personelde covid 19 testi pozitif çıktı. Ayrıca, İncesu servisinde de 3 teknisyen, 1 evrak kaydı açıcı personel olmak üzere 4 personelde covid 19 testi pozitif çıktı.

Salı günü Güneşli’de 500 araç, İncesu’da ise 400 araç randevuları olduğu öğrenilirken. İncesu’da çalışan personelin Güneşli’ye sevk edileceği, bu yüzden personel eksikliği ve iş aksaması olacağı iddia edildi.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım