Hırsıza kafe sahibinden ‘maske’ göndermesi - Kayseri Deniz Postası

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber-Foto: Şeref KAHRAMAN – KAYSERİ’de bir kafeteryaya giren hırsız 20 bin TL değerinde elektronik malzeme çaldı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde hırsızın maskeyi çene altına taktığı görülürken, işletme sahibi Cemil Demirel, “Bu genç kardeşimiz sağlığı için keşke maskesini doğru kullansaydı” dedi.

 

Merkez Melikgazi ilçesi Cumhuriyet Mahallesi, Mevlevi Caddesi’nde faaliyet gösteren kafeyecamekanlı bölümden gece yarısı kimliği belirsiz kişi, hırsızlık yapmak için girdi. 20 bin TL değerindeki elektronik malzemelerini çalarak kayıplara karıştı.

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde hırsızın maskeyi çene altına taktığı ve rahat tavırları dikkat çekti.

Güvenlik görüntülerini sosyal medyada paylaşan işletme sahibi Cemil Demirel, “Sevgili kardeşimiz işletmemiz olan kafeye gece 1 sularında ziyarete gelmiş. Şu an icin yalnızca parmak izlerini bildiğimiz bu genç kardeşimiz sağlığı için keşke maskesini doğru kullansaydı” diye yazdı.

hırsızza maske gondermesı 2

Kayıplara karışan hırsızı arayan polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

TARİHİ HAMAM, RESTAURANT OLMUŞTU

Cumhuriyet Mahallesi Kayseri Kalesi surları içerisinde yer alan ve Anadolu Selçuklu Sultanı GıyaseddinKeyhüsrev'in kız kardeşi Gevher Nesibe Sultan tarafından 1205 yılında yaptırılan Sultan Hamamı’na restorasyon yapılmış, 809 yıllık hamam, afe ve restoran olarak hizmet veriyor.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım