Ballı villa parselleri istifa getiriyor: - Kayseri Deniz Postası

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Azim Deniz - Ballı villa parseli alan ihale ortaklarından Talas Belediyesi Fen İşleri Müdürü Metin Sami Doğramacı ile Talas Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Bülent Türemiş istifa etti.

 

Kayseri Deniz Postası Gazetesi ve Deniz Postası TV’de gazeteciler Azim Deniz ile İlter Sağırsoy’un gündeme getirdiği Büyükşehir Belediyesi’nde 221 villa parseli ihalesinin ortaklarının isimleri yayınlandı.

Ballı villa parseli alan ihale ortaklarından Talas Belediyesi Fen İşleri Müdürü Metin Sami Doğramacı ile Talas Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Bülent Türemiş istifa etti.

Geçtiğimiz günlerde Talas Belediye Başkan Yardımcısı İlker Sülev de görevinden istifa etmiş, aldığı villa parselini de iade edeceği öğrenilmişti.

Bu istifaların ardından gözler Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan ile İmar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Altuntuğ’un yanı sıra villa parsellerini satın alan diğer yöneticilere çevrildi. AK Partili isimlerin önümüzdeki günlerde istifa edip etmeyeceği merak konusu oldu.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım