Gözde Et, aracına uyuşturucu operasyonu - Kayseri Deniz Postası

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

(Özel) Haber: Azim Deniz –  Kayseri’nin tanınmış büyük et firmasına ait şirket aracında 518 gr uyuşturucu ele geçirildi. Zanlılar Emniyetteki polis ifadesi sonrası çıkarıldıkları Nöbetçi mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış’ın  aile şirketi olan, kendisinin de bir dönem  müdürler kurulu başkanı olarak görev yaptığı, Kayseri’deki,  Gözde Et ürünleri firmasının, şirket aracına Narkotik ekiplerince uyuşturucu  operasyon düzenlendi.

25 Ağustos saat:18.20 sıralarında Gözde Et firmasının 38 HB 557 plakalı aracı Ankara-Düzce Gişeleri girişinde polis ekiplerince durduruldu. Araçta ve şüpheliler, Recep Bağlamış’ın kardeşi Hacı Mehmet Bağlamış, ile Kahraman Efe Kılıçer üzerinde  yapılan aramalarda 518 gram Sentetik Kannabinoid (bonzai) ele geçirildi.

Şüpheliler,  Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış’ın kardeşi Hacı Mehmet Bağlamış ile Kahraman Efe Kılıçer, emniyetteki sorgularının ardından çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak uyuşturucu ticareti yapmaktan cezaevine gönderildi.

ÇALINTI ET İLE GÜNDEME GELMİŞTİ

Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış, Urfa’daki paravan bir şirketten,  kendi şirketi olan Gözde et firmasına, kilosu otuz beş lira olan çalıntı eti, çok ucuz fiyata alarak,  Antalya’da bir et şirketine sattığı iddiası ile Kahramankazan Cumhuriyet Savcılığı’na ifade vermişti. Kayseri Gözde Et Firması ve Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış, Savcılığa gidip, 03.03.2020 tarihinde etleri Urfa’daki Dokaş Gıda firmasından aldığını, aynı tarihte Dokaş firmasına, 442 bin (Dörtyüz kırkikibin TL) ödediğini söyleyerek makbuzu sunduğunu beyan etmişti.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım