Doktorlar Odalarını Boşalttı - Kayseri Deniz Postası

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Azim Deniz / Hastanelerde yer kalmayınca, covit 19 dan gelen yeni hastalar için, Şehir Hastanesi Başhekimi, İlhami Çelik tarafından,  Doktor  odalarının boşaltılması istendi.

 

Vatandaşların kurallara uymaması sonucunda,  Corana virüs bulaşı Kayseri’de hızlı bir artış gösterdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kayseri valisi Şehmuz Günaydın, belediye başkanları sürekli Maske, Mesafe, Temizlik konusunda uyarmasına rağmen,  Kayseri’de vatandaşlar uyarıları dikkate almadı. Düğünler yasak olmasına rağmen, Düğünün bile kaçağı Kayseri’de görüldü.Vatandaşların kurallara uymaması sonucunda,  Corana virüs bulaşı Kayseri’de hızlı bir artış gösterdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Kayseri valisi Şehmuz Günaydın, belediye başkanları sürekli Maske, Mesafe, Temizlik konusunda uyarmasına rağmen,  Kayseri’de vatandaşlar uyarıları dikkate almadı. Düğünler yasak olmasına rağmen, Düğünün bile kaçağı Kayseri’de görüldü.Şehir Hastanesinde, Tıp Fakültesinde bir çok öğrenci yurdunda yer kalmadı.  Son olarak Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi İlhami Çelik ise Doktorlara  “Sevgili arkadaşlar Pandemi hastalarımız giderek artmaktadır. Bildiğiniz üzere en son KVC polikliniklerini servise çevirmiştik. Şimdi hastaların artmasıyla hastanemizde yer kalmadığı için genel hastane polikinliklerini servise çevirmek zorunda kalıyoruz.  Genel hastanede poliklinikleri olan branşlardaki doktor ve sağlık personeli arkadaşların dolaplarda kişisel eşyalarını bir an önce almalarını rica ediyorum. Yarın polikliniklerin içerisindeki dolap ve masalar bilgisayarlar kaldırılacaktır sizlerden ricam bu konuda bizlere yardımcı olmanız. Hepinize teşekkür ederim Allah yardımcımız olsun” mesajını attı. Mesaj sonrası  sağlık çalışanları eşyalarını toplayarak odalarını yeni hastalara bıraktı.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım