RAKİP ÇIKARTMAMAK İÇİN ÜYELİĞİNİ KABUL ETMİYOR - Kayseri Deniz Postası

Memduh

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Azim Deniz / Akay, Hodri Meydan dediği rakiplerini, seçime sokmamak için çiftçilerin üyelik başvurularını kabul etmiyor.


Kayseri Şeker fabrikasındaki kötü gidişe sesini yükselten çiftçilerin, ya Pancar ekiciler kooperatifine üyeliği kabul edilmiyor, ya da üyelikten çıkartılıyor.
Pancar çiftçisi Erkan Öztürk, kalabalık bir çiftçi grubu ile basın toplantısı yaparak, Kayseri şeker fabrikasındaki olumsuzlukları dile getirmiş. Sonrada ilk seçimde Yönetime talip olduklarını belirtmişlerdi.
O günden sonra defalarca müracaatına rağmen, Çiftçi Erkan Öztürk, Pancar ekiciler kooperatifine üyeliği kabul edilmedi.


Erkan Öztürk Noterden ihtar çekmesine ve Yöneticileri mahkemeye vermesine rağmen geçerli bir sebep sunmadan yönetim, üyeliğini reddediyor. Hüseyin Akay, katıldığı bir TV programında, Pancar ekiciler kooperatifine aday varsa hodri meydan diye açıklama yapmıştı. Ancak Hüseyin Akay hodri meydan dediği rakiplerini seçimlere sokmamak için çiftçilerin üyeliklerini Pancar kooperatifine yapmıyor.
Fetö terör örgütü, Kayseri şeker fabrikasına, Ergenekon’un para kasası diyerek operasyon yapmış, başkan Vedat Ali Özışık, üst düzey yöneticiler ve birçok k işi gözaltına alınarak tutuklanmıştı. 156 kişinin yargılandığı davada 32 ay tutuklu kaldıktan sonra Vedat Ali Özışık tahliye olmuş sonrasında ise beraat etmişti.


Kayseri şeker fabrikasına FETÖ kumpası kurulması ile Hüseyin Akay Kayyum heyeti olarak Kayseri şeker fabrikasının başına getirildi. 15 Temmuz sonrası Kayseri şeker fabrikasına FETÖ operasyonları yapılarak, Genel Müdür ve Genel müdür yardımcılarının içerisinde olduğu bir çok kişi göz altına alındı yargılamalar sonrası mahkumiyet kararları verildi.


Hala şeker Fabrikası ve Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi başında olan Hüseyin Akay, darbe ile geldiği koltuğundan inmemek için rakiplerini seçimlere sokmamak için her yolu deniyor.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım