Kayseri Deniz Postası - Melikgazi'de Bir Yol Rezaleti
29
Pzt, May
26 Yeni Haber

1000x200 Avenir DenizPostasi

 

 

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

(ÖZEL) HABER: AZİM DENİZ / Kayseri'nin Melikgazi İlçesine bağlı Eşref Bitlis Bulvarı üzerinde ki yoldan, vatandaşlar şikayetçi, Kayseri Deniz Postası Tv ekibi olarak şikayet edilen yol üzerinde canlı yayın gerçekleştirdik ve şikayetleri gözler önüne serdik.

 

Vatandaşlardan, whatsapp ihbar hattımıza gelen şikayetler üzerine, Eşref Bitlis Bulvarı üzerinde canlı yayın yaptık ve şikayetleri canlı olarak izleyicilere gösterdik.

Melikgazi Belediyesi'nin şikayetleriyle ilgilenmediğini söyleyen vatandaşlar, aslında ikinci bir yol için çalışmaların olduğunu ancak yıllardır yapılmadığını sebebinin ise, toprak yola asfalt yapılması halinde kamulaşacağı ve mülklerin sahiplerine para ödemek zorunda kalmaları olduğunu iddia ettiler.

Melikgazi Belediyesi'ne bağlı bulvar üzerinde, 4 tane çıkış olup hiçbirşekilde trafik ışığının olmaması trafiği ve yaya canını tehlikeye soktuğunu ayrıca bulvar üzerinde birçok kazada gerçekleştiğini canlı yayında Deniz Postası Tv olarak gözler önüne serdik. 

Gazeteci Azim Deniz, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu'na seslendi ve canlı yayın yaparak izleyenler önünde yolu yapmaya söz vermesini rica etti.

HABERİN CANLI YAYIN VİDEOSU LİNKTE...https://www.youtube.com/watch?v=BJfqc_LHpy4&t=475s

WhatsApp Image 2021 07 26 at 14.09.56

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım