Para için hERYOL mübah - Kayseri Deniz Postası

Manşet
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

(ÖZEL) Haber: Azim DENİZ / Erciyes üniversitesinde tam zamanlı çalışan Prof. Dr. Namık Kemal Eryol, yasak olmasına rağmen, Mesai saatleri içerisinde bir hastaya Anjiyografi yapmış. Buda yetmez gibi üniversitede olmadığı halde üniversitede öğrencilere ders vermiş gibi Erciyes üniversitesinden maaş almış.

Kendisinin yapmadığı kalp kapağı değiştirme operasyonunu, kendi yapmış gibi basına demeç verip kamuoyunu hastayı kandıran  Prof. Dr. Namık Kemal Eryol’un  şimdide Üniversiteden girmediği derslerin parasını aldığı ortaya çıktı.

Prof. Dr. Namık Kemal Eryol Erciyes üniversitesinde mesaide olması gerektiği saatlerde Kayseri Memorial hastanesinde 2013 Ocak ayından bu güne kadar mesai dışı statüde çalıştığı iddia ediliyor. Prof. Dr. Namık Kemal Eryol’un ERÜ Tıp fakültesi dekanlığı tarafından defalarca yazılı ve sözlü uyarılmasına rağmen mesaisine gitmemekte ısrarcı olmaya devam etmiş.

WhatsApp Image 2021 10 13 at 11.00.59

Eryol 10.01.2019 tarihinde 11:05 te Ş.K isimli hastayı, Memorial hastanesine yatırıyor. Hastanın 10.01.2019  saat 14:46 da anjio görüntüsü alınmış.

Bu şu anlama geliyor. Bu saatte üniversitede mesaide, öğrencilere ders vermesi gereken Eryol Memorial’de çalışıyor. Bu durum ’Eryol’un üniversitede olmadığı’ Kardioloji Anabilimdalı başkanı Prof.Dr. M Tuğrul İnanç ve Kardioloji Anabilim dalı öğretim görevlisi Ramazan Topsakal tarafından tutanak altına alınmış.

 

WhatsApp Image 2021 10 13 at 11.00.59 4

İşte kanuni ve ahlaki olmayan skandal  burada ortaya çıkıyor.

Memorial’de anjio yapan Eryol aynı saatlerde ERÜ de dersteyim diye ders çizelgesine imza atarak, üniversiteyi dolandırıp ücret almış.

WhatsApp Image 2021 10 13 at 11.00.59 1

Üniversitede eğitim vermesi gereken saatlerde, yasak olmasına rağmen Ş. K. adlı hastaya Memorial hastanesinde periferik ve koroner anjiyografi yapmış.

Prof Dr. Namık Kemal Eryol ile ilgili, Erciyes Üniversitesi rektörü Prof Dr. Mustafa Çalış’ın soruşturma açıp açmadığı, Kayseri İl sağlık müdürlüğü Ali Ramazan Benli’nin ve SGK Müdürü Hacı Ali Hasgül’ün Memorial hastanesi ile ilgili soruşturma açıp açmadığı  bilinmiyor.

WhatsApp Image 2021 10 13 at 11.00.59 2

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım