'Ne oluyor bu öğretmenlere?'

Manşet

Özel Haber: Şeref KAHRAMAN / Kayseri'de özel bir vakıfa  ait okulda Beden Eğitimi öğretmeni olan O.Ç., geçtiğimiz günlerde bir kız  öğrenciye cinsel taciz iddiasıyla tutuklandı. Kayseri'de okullarda öğretmenlerin öğrencilerine taciz iddialarının artması ise akıllara 'Ne oluyor bu öğretmenlere?' sorusunu getirdi.

 

Kayseri'de bünyesinde iki öğrenci yurdu, bir spor kompleksi, bir lise ve iki kolej barındıran özel eğitim kurumunda yaşanan cinsel taciz iddiası gündeme bomba gibi düştü. 

CANSEL DAVASI GÖRÜLÜRKEN, BU ÖĞRETMEN DE TUTUKLANDI

Özel bir okulda okuyan bir kız öğrencinin 155 polis ekiplerine şikayeti üzerine gözaltına alınan Beden Eğitimi öğretmeni O.Ç., cinsel taciz iddiasıyla hakim karşısına çıktı. Öğretmeninin cinsel istismarı sonrası intihar eden Cansel Buse K.'nın davasının olduğu gün 12 Nisan’da Adalet Sarayı'nda nöbetçi hâkim karşısına çıkarılan öğretmen O.Ç. tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Kayseri'de okullarda öğretmenlerin öğrencilerine taciz iddialarının artması ise akıllara 'Ne oluyor bu öğretmenlere?' sorusunu getirdi. 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar