(Özel Haber) Azim Deniz / Şok iddialar… Şeker Fabrikası Genel Müdürü Osman Canıtez’in odasına çağırdılar, 3 saate yakın alıkoydular. Elindeki telefonu zorla aldılar, ‘seni süresiz ücretsiz izine ayırıyoruz’ diyerek gönderdiler.  Fabrikadan çıktıktan sonra yol üzerindeki bir otelin önünde 6 kişi tarafından beysbol sopaları ile öldüresiye dövüldü. 

Haber: Şeref KAHRAMAN / AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun ve beraberindeki heyet 600 kişiden oluşan milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti. AK Parti Kayseri'de birinci sırada Mehmet Özhaseki yer aldı.

Kayseri’de 19 Mayıs Atatürk’ün Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir dizi etkinlikler düzenlendi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici, “Türk genci, tarihin her döneminde içinde bulunduğu zorlukların üstesinden gelmiştir” dedi. 

Kıbrıs Barış Harekatı'nda görev icra eden ve sancağında 2 üstün cesaret ve feragat madalyası olan Kayseri 1. Komando Tugayı tarafından gerçekleştirilen Erciyes-2018 tatbikatı, komandoların paraşütle atlamaları ve yerli yapım gerçek patlayıcılarla gerçekleştirilen faaliyet başarıyla tamamlandı. 

Kendisine süresiz izin verilen  ve fabrika çıkışında 6 kişi tarafından  öldüresiye dövülüp komalık edilen Kayseri şeker fabrikası emlak şefi Ercan Korkmaz  “beni öldürülmeye çalışmalarının sebebi Fabrikadaki Küspe yolsuzluğunu tespit edip  E posta ile sorumlulara bildirmemdir ” diye iddiada bulundu.

Kayseri Şeker Fabrikası Başkanı Hüseyin Akay  25 Şubat 2018’de kasten adam yaralama suçlaması ile gözaltına alındı. Hüseyin Akay, Şeker Fabrikası çalışanı emlak şefi Ercan Korkmaz’ı dövenleri azmettirdiği şikayeti üzerine ‘kasten yaralama’ suçundan göz altına alınarak ikmalen ifadesi alındı. Akay daha sonra serbest bırakıldı.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam