Haber: Abdullah Alpay / AK Parti eski Kayseri milletvekili Sami Dedeoğlu’nun 100 milyon dolarlık yatırım sözüne açıklık getiren Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, “Bu konuyu özel konuştuğumuzda ‘başkanım benim orada kastettiğim kendi cebimden Kayseri’ye yatırım yapacak değilim, öyle bir bütçem, durumum yok.’ Çabasıyla, gayretiyle bütün ilçelere hizmet kazandırarak totalde devletimiz tarafından 100 milyon dolarlık hizmetten bahsettiğini söyledi” dedi.

Haber: Azim Deniz\ Gazetemizin 21 Mayıs Tarihli nüshasının birinci sayfasından okurlarımıza duyurduğumuz, “Kentsel Dönüşüm dediler, 274 kişiyi mağdur ettiler!” başlığıyla yayınladığımız haber üzerine HBC İnşaat yöneticileri, bir açıklama yaptı. “bazı sıkıntılar olduğunu doğrulayarak, mağdurların evlerini, yılsonuna kadar teslim etmeyi planladıklarını söyledi.

Kocasinan Belediyesi tarafından 2014 yılında Kayseri’de ilk olarak kurulan ‘Cami Temizleme Ekibi’, ilçe sınırları içerisindeki 244 camiyi periyodik olarak temizleyip, gül suyuyla yıkıyor. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, örnek bir sosyal belediyecilik hizmeti sunduklarını belirterek, vatandaşların daha temiz ve daha huzurlu bir şekilde ibadet yapmalarına katkı sağladıklarını söyledi. 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, her yıl Ramazan ayının 15’inci gününde olduğu gibi bu yıl da yetimler için iftar verdi. Büyükşehir Belediyesi ve MÜSİAD Kayseri Şubesi’nin birlikte verdiği iftarda Türk Milletinin her zaman ihtiyaç duyanın yanında olduğunu vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, dünyanın bir yanında akan kan ve göz yaşına seyirci kalmayan tek milletin Türk Milleti olduğunu söyledi. 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, dört ilçenin belediye başkanları ile bir araya geldi. Özvatan, Pınarbaşı, Sarıoğlan ve Sarız’ı kapsayan yatırım toplantısında ilçelerin talepleri alındı. 

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar