Haber: Şeref Kahraman- Suriye’nin Afrin kentinden acı haber geldi. Kalleş, hain PKK/YPG'li teröristlerin saldırısı sonucu Astsubay Ahmet Can Temiz'in şehit olduğu açıklandı.

 

Haber: Şükrü Gündüz- Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün 69 vatandaşın daha korona virüs nedeniyle hayatını kaybettiğini, ölen sayının 425’e yükseldiğini duyurdu. 

Van’ın Tuşba ilçesinde sabah saatlerinde Richter ölçeğine göre 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremde ilk belirlemelere göre can ve mal kaybı yaşanmadı. 

Diyanet İşleri Başkanlığı, koronavirüs salgını nedeniyle her hafta farklı şehirlerdeki tek bir camide gerekli tedbirler alınarak, asgari düzeyde katılımla temsilen Cuma namazı kılınacağını açıkladı. 

Haber: Şeref Kahraman- Türk Tabip Odası Kayseri Şubesi Başkanı Doç. Dr. Hüseyin Per, Türk Tabipler Birliği merkez komitesi ile Kayseri Şubesi’nin bir çok konuda karşı karşıya geldiğini, hatta bir toplantıda dayak bile yeme noktasına geldiğini söyledi. 

Diğer Makaleler...

*Resmi İlanlar*

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar
Biz Bize Yeteriz Türkiyem
Reklam