(Özel) Haber: Şeref Kahraman / Kayseri’de vatandaşların et tüketimi azalınca, ülke genelinde olduğu gibi kırmızı et üretiminde azalma yaşandı. Yetkililer Kayseri’deki kırmızı et üretiminin azalmasını hayvan sayısının düşmesine bağlıyor.

Haber: Nehir Durdağı, Foto: Şükrü Gündüz / Kayseri’ye yeni heyecan getiren ve internet kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören internet televizyonu Deniz Postası TV’nin konuğu Cumhur İttifakı AK Parti Bünyan Belediye Başkan Adayı Özkan Altun, “Tarımsal arazilerin toplulaştırılması ve kapalı sulama sisteminin bitmesi sonucun da tarım bence Bünyan’da zirve yapacak. Çünkü sulu tarıma geçmiş olacağız’’ şeklinde konuştu.

Haber: Nehir Durdağı, Foto: Şükrü Gündüz / Kayseri’ye yeni heyecan getiren ve internet kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören internet televizyonu Deniz Postası TV’nin konuğu olan Talas Belediye  Başkanı ve Cumhur ittifakı AK Parti Melikgazi Belediye Başkan Adayı Mustafa Palancıoğlu, “Bizim yapmak istediğimiz en önemli şey Türkiye’nin aile yapısının yıkılıp gençliğin darmadağın edilerek yıkılması ve parçalamasını önlemek için projeler geliştirmek. Açıkladığımız projelerin birçoğu birlik beraberliği, iletişimi teşvik edecek projeler. Dolayısıyla bunları hayata geçirdiğimizde bir nebze de olsa hem aileye hem gençliğe sahip çıkacağız. Aynı zamanda bu projelerin Türkiye’ye örnek pilot projeler olacağını düşünüyorum’’ dedi.

Haber-Foto: Şeref Kahraman / Kayseri'de, hayalindeki lokantayı açma hazırlığındayken alkollü iki kişi tarafından bıçaklanarak öldürülen 21 yaşındaki gencin lokanta açma hayalini ailesi gerçekleştirmeye devam ediyor.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar