Röportaj: Burcu Karakaya/  Kayseri Psikodrama Enstitüsü ve Aile Danışma Merkezi Başkanı Şeref Algur “Çocuk gelin veya istismarının bunu, şunu yok bu bir insanlık sorunudur. Çünkü Dünya’nın en masumları çocuklardır. Bizim çocuklarımızı korumamız son derece önemlidir” dedi.

Haber: Azim DENİZ / AK Parti Grup başkanvekilliği ve Ekonomi Bakanlığı yapan Kayseri milletvekili Mustafa Elitaş’ın, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi Ve Teknoloji Komisyonu Başkanlığı’na seçildiği öğrenildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, binlerce Kayserilinin katılımıyla Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen ‘15 Temmuz Destanı’ programında 100 yıl önce Cumhuriyet Meydanı’nda istilacı devletlere karşı Anadolu’daki direnişi başlatan Kayseri’nin aynı ruhla yine meydanları doldurduğunu belirtti.

Türkiye’de Ar-Ge çalışmaları için geçen yıl 10 milyar 710 milyon lira harcama yapılırken, bu yıl 12 milyar 950 milyon lira başlangıç ödeneği ayrıldığı kaydedildi.

Haber-Foto: Şeref Kahraman / Kayseri’de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde hayatını kaybeden şehitleri anmak için 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle özel halk otobüsleri ve tramvaylar kırmızı beyaza büründü.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar