Geçmiş dönem Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı ve eski Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Selim Gümüş 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak milletvekili seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri milletvekili aday adaylığını açıkladı.

RTÜK Başkanı Prof. Dr. İlhan Yerlikaya, 533 Sayılı Torba Yasa kapsamında çıkarılan RTÜK’ün internet yayınlarını da denetlemesi düzenlemesi kapsamında, normal televizyon yayınlarında küfürlü ve müstehcen sahnelere uygulanan yasakların aynısının, internet yayınlarında da uygulanacağını söyledi.

Büyükşehir Belediyesinin Cumhuriyet Meydanı’nda yaptığı 400 metrenin üzerindeki lale peyzajına vatandaşların ilgisi devam ediyor.

Türkiye’nin ilk ve tek Uluslararası Liselerarası Tiyatro Festivali için yurt dışından Kayseri’ye gelen öğrenci ve öğretmenler Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Başkan Çelik, tiyatro festivalinin ülkeler arası ilişkiyi daha da güçlendirdiğini ve Kayseri’nin uluslararası anlamda tanıtımına katkı sağladığını söyledi.

Diğer Makaleler...

reklam