Tüm Girişimci ve İş İnsanları Akiller Derneği (TÜMGİAD) istişare toplantısı Kayseri’de yapıldı. Yapılan toplantıya TÜMGİAD Genel Başkanı İzzet Oben Çürük de katıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi gençler için oluşturduğu Genç KAYMEK ile başarı hikayeleri yazmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız’ın da katılımıyla Genç KAYMEK’lerde sınavlara hazırlanan öğrencilere 17 bin yardımcı kitap dağıtıldı. 

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Mevlit Kandili mesajında bu kutlu günün tüm insanlığa hayırlar getirmesi dileklerinde bulundu. Başkan Çelik, alemlere rahmet olarak gönderilen Sevgili Peygamberimizin sadece günümüzde değil her çağda yaşayanlar için en önemli rehber olduğunu kaydetti. 

Göreve geldiğinden bu yana Kocasinan’ı adım adım gezerek sıkmadık el, almadık gönül bırakmayan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, bu sefer de Barbaros ve İstasyon Mahallesi’ni ziyaret etti. Ziyaret ettiği her yerde her kesimin yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılaşan Başkan Çolakbayrakdar, “Aydınlık geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için ve daha güzel bir Kayseri için gönülden çalışıyoruz” dedi. 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Kayseri Ulaşım A.Ş. Geleneksel Fidan Dikme Bayramı’nın 4.sünü Kocasinan Mahallesi bölgesinde yaptı. 

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar