Kayseri'de 'Haziran' Yağmuru

Gündem

Haber: Şeref Kahraman / Kayseri'de 25 derecenin üzerinde seyreden güneşli hava, saat:14.00 sıralarında yerini yağmura bıraktı. 

Kayseri'de 14 Haziran'da 25 derecenin üzerinde seyreden güneşli havanın yerini sağanak yağış aldı. Sıcaktan bunalan vatandaşlar serinlerken, bazı vatandaşlar da yağmura hazırlıksız yakalandı.

Meteorolji 7. Bölge Müdürlüğü'nden alınan bilgilere göre, Kayseri, Sivas, Nevşehir, Kırşehir,Niğde, Adana, Osmaniye ve Mersin'in iç kesimlerinde yerel kuvvetli yağışlar bekleniyor.

Yapılan son değerlendirmelere göre; bugün akşam saatlerine kadar, Kayseri, Sivas, Nevşehir, Kırşehir,Niğde, Adana, Osmaniye ve Mersin'in iç kesimlerinde yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. 

Yetkililer, sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı tedbirli ve dikkatli olunması konusunda uyardı. 

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar