Doğa Koleji Medyayla İftarda Buluştu

Gündem
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Doğa Koleji Eğitim Kurumları Medya İletişim Direktörü Turgay Türker Kayseri’de yayın yapan medya kuruluşlarının temsilcileriyle iftar yemeğinde biraraya geldi.

Doğa Koleji Eğitim Kurumları Medya İletişim Direktörü gazeteci Turgay Türker, Kayseri’de faaliyette bulunan medya organlarının üst düzey yöneticileriyle iftar yemeğinde buluştu. Yemekte bir konuşma yapan Turgay Türker, özellikle Anadolu medyasını çok önemsediklerine dikkat çekerek, “zira İstanbul’da oturup faaliyette bulunduğunuz Anadolu’daki şehirlerle ilgili herşeyi görüp bilemezsiniz, illaki eksik yanınız olur. Ama bu şehirlerdeki basın mensubu arkadaşlar sizin gözünüz kulağınız olur. Doğruyu yaptığınızda da yanlışı yaptığınızda da dostane uyarılarıyla hep yanınızdadır. Ancak bu ilişki ile o şehir hakkında pekçokşeyden haberdar olabilirsiniz. Tanıtım, bilgilendirme vesaire hepsi olur ama öncesinde buradaki meslektaşlarımızla gönül bağı ve dostluk kurabilmektir. Hem dostluk köprülerimizi pekiştirelim hem de geleceğe yönelik vizyonumuzla ilgili sizleri bilgilendirip bu yoldaki önemli görüşlerinizi alabilmek için bu yemekte biraraya geldik. Lütfettiniz bizi yalnız bırakmadınız. Hepinize yürekten ve bir meslektaşınız olarak da en yüksek katılımla bu iftar yemeği buluşmasında beni yalnız bırakmadığınızı için teşekkür ederim. “dedi.
Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Veli Altınkaya da yaptığı teşekkür konuşmasında, “ bizler şehrimize değer katan ve gelişmesinde katkıda bulunan her kurum için yürekten ve en dostane duygularımızla hep işbirliği içinde olduk ve olacağız da. Doğa Koleji de bu kurumlar arasında ve önemli bir yeri var şehrimizde. Bizler de gazeteciler olarak bu samimi yaklaşım karşısında aynı içten ve gerçekten samimi duygularla destek olacağız, zira neticede Kayserili çocuklarımız ve geleceğimiz kazanacak. Hep birlikte Kayseri’ye katkı sağlamış olacağız, desteklerin karşılıklı olarak şehrimizde eğitimin gelişmesine de katkı vereceğine inanıyorum ve bu güzel iftar buluşması için de katkısı olanlara teşekkür ediyorum“ dedi.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar