"Sizin oylarınıza ihanet etmedik"

Gündem
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber-Foto: Şeyda AŞATIR-Şeref KAHRAMAN/ İYİ Parti Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu partisinin Kayseri İl Binasında düzenlediği basın toplantısında, İyi Parti’nin ve Meral Akşener’in FETÖCÜLÜK ve HDP ile işbirliği yapmakla suçlandığını söyleyerek, “Genel başkanımız Meral Akşener, 3 aydır gittiği her yerde, “benim dokunulmazlığım yok.

Elinizde delil varda işlem yapmıyorsanız şerefsizsiz” dedi. Bu iftiralara devam ediyorlar demek ki şerefsiz dolaşmak hoşlarına gidiyor.” dedi.
İyi Parti Milletvekili Yusuf Halaçoğlu İl Binasında düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
Milletvekili adayı olarak gösterilmemesi ile ilgili konuşan Halaçoğlu, “Biz, Milliyetçi Ülkücü kökenden geliyoruz. MHP’yi terk etmedik onlar bizi ihraç ettiler. Sizlerin oylarına ihanet etmedik. Biz dini siyasete alet etmeyecek kadar dindarız. Milletvekili adayı gösterilmedim. Çalışmaya aynı hızla devam ediyoruz. Bana 7 Haziran sonrası Kültür Bakanlığı teklif ettiler kabul etmedim. Biz makam için yola çıksaydık bakan olurduk. Kırgınlığımız yok her şey makam ve mevki için yapılmayacağını görsün.” Diye konuştu.
Partisinin ve Genel Başkan Meral Akşener’in iftiraya uğradığını söyleyen Halaçoğlu, “Genel Başkanımız Meral Akşer’e ve partimize FETÖCÜ, HDP ile işbirliği içinde gibi iftiralarda bulunuyorlar. Genel başkanımız Meral Akşener, 3 aydır gittiği her yerde, “benim dokunulmazlığım yok. Elinizde delil varda işlem yapmıyorsanız şerefsizsiz” dedi. Bu iftiralara devam ediyorlar demekki şerefsiz dolaşmak hoşlarına gidiyor.” İfadelerini kullandı.
Son günlerde çokça konuşulan Millet kıraathanesi ile ilgili ise Halaçoğlu, “Millet kıraathaneleri projeleri varmış. Bu ülkede işsizlik sorunu var neden fabrika açmayı düşünmüyorsunuz? ‘kitap okunacak oralarda’ diyorlar, onun için kütüphaneler var.” dedi.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar