Kavruluyoruz: Termometreler 35’i gösterdi

Gündem

Haber-Foto: Hümeyra Kaltakkıran / Kayseri’de mevsim normallerinin üzerinde olan sıcaklar vatandaşı bunaltırken, termometreler 35'i gösterdi.

 

 Ülke genelinde sıcaklıklar vatandaşı bunaltıyor. Vatandaşlar gölgeliklerde serinlemeye, gençler ve çocuklar sıcaklıklara rağmen tatilin tadını çıkarmaya devam ediyor. Kayseri de 11 Temmuz'da termometreler 35'i gösterirken, meteorolojiden alınan bilgiye göre yarından sonra sıcaklıkların düşmesi bekleniyor.

Meteoroloji Kayseri Bölge Müdürlüğü verilerine göre, 12 Temmuz Perşembe günü en yüksek sıcaklık 35,en düşük sıcaklık 17 olarak tahmin ediliyor. 13 Temmuz Cuma günü en yüksek sıcaklık 33, en düşük sıcaklık 16 derece, 14 Temmuz Cumartesi günü en yüksek sıcaklık 32 en düşük sıcaklık 12 ve 15 Temmuz Pazar günü en yüksek sıcaklık 29,en düşük sıcaklık 14 derece olacak, 16 Temmuz Pazartesi günü ise  en yüksek sıcaklık 30, en düşük sıcaklık 14 dereceyi gösteriyor.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar