MHP İl Başkanı Tok KGC’de

Gündem

Haber-Foto: Şeyda AŞATIR/ MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Kayseri İL Başkanı Serkan Tok, Kayseri Gazeteciler Cemiyetini (KGC) ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Tok, dolardaki yükseliş ile ilgili, başarısız olan darbenin, ekonomik darbe ile devam ettiğini söyledi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Kayseri Gazeteciler Cemiyetine yaptığı ziyarette, cemiyet başkanı Veli Altınkaya tarafından karşılandı.

Ziyarette ilk olarak konuşan Cemiyet Başkanı Veli Altınkaya, “Ziyaretlerinden dolayı öncelikle çok teşekkür ediyorum. Milliyetçi Hareket Partisi mazisiyle, Türkiye Cumhuriyeti’nin birliği ve beraberliği noktasında bugüne kadar önemli görevlerde bulunmuştur.” dedi.

Başkan Tok, basının siyasi partiler için önemine değinerek, “Bizim asıl motorize gücümüz, en önemli aktif unsur, basın kuruluşlarıdır. Huzurunuzda sizlere ve başkanıma özellikle teşekkürü bir borç bilirim.” İfadelerini kullandı.

Başkan Tok dolarda devam eden yükseliş ile ilgili ise, “İlk darbe sürecini beceremeyenler, haçlı dünyası ve onun uzantısı, eli kanlı terör örgütü, 15 Temmuz hain darbe girişimini gerçekleştirmek istedi. Bu durumun ekonomik darbe ile sürdüğünü hepimiz görüyoruz. Bu noktada da milletimizi, daha kenetlenmeye davet ediyorum. Çünkü gece artan bir doların gündüz devam eden bir seyrini görüyoruz. Devletimize ve yüce milletimize, var olan bir saldırının devamını yaşıyoruz. Nasıl ki 15 Temmuz’da o ruhu beraber sağlayıp, o darbeyi sükunet ile atlatmışsak, bugün yaşanan ekonomik sıkıntıları ve ekonomik darbeyi de milli ruh ile beraber aynı inançla atlatmak hepimizin görevi diye düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Başkan Tok ayrıca Ankara’da yaralanan İl Başkan Yardımcısı Mehmet Gülsoy ile ilgili, “iki gurup arasında çıkan kavgayı ayırmak isterken, yere düşüyor ve kafasını çarpıyor. Olayın aslı budur. Olayda, silahla vurulma durumu söz konusu değildir. Durumu gittikçe iyiye gidiyor.” dedi.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar