Hayırseverlerden Yahyalı’da yardıma muhtaçlara 7 ev

Gündem

Haber-Foto: Şeyda AŞATIR/ KAYSERİ’de Yetim Anneleri Derneği tarafından başlatılan, ev projesi kapsamında, Yahyalı ilçesine 7 maddi durumu yetersiz aileye ev yaptırılacak. Bu kapsamda Kayseri’de projeye destek olmak isteyenler, 19 Ekim’de düzenleyecekleri kahvaltının gelirini derneğe bağışlayacak. Kahvaltıyı organize eden isimlerden, Kuaför Mustafa Babaarslan ise kahvaltı bileti alanlara dip boyasını ve bakımı ücretsiz yapacaklarını belirterek herkesi bu kampanyaya destek olmaya davet etti.

 

Merkezi İstanbul’da bulunan Yetim Anneleri Derneği, Türkiye’nin çeşitli illerinde ve ilçelerinde maddi durumu yetersiz ailelere başlattıkları proje kapsamında ev yaptırıyor. Kayseri’nin Yahyalı ilçesi’nde bu kapsamda 7 aileye dernek tarafından prefabrik ev yaptırılacak. Projeye destek olmak adına Kayseri’de hayırseverler tarafından 19 Ekim 2018’de saat 9.00’de kahvaltı düzenlenecek. Kahvaltının geliri Yahyalı’da maddi durumu yetersiz ailelere ev yapılması için derneğe bağışlanacak.

Hayırseverlerden Yahyalıda yardıma muhtaçlara 7 ev2

Projeye destek olan Kayseri’nin ünlü kuaförlerinden Mustafa Babaarslan, herkesi duyarlı olmaya davet ederek,  “Yetim Anneleri Derneği’nin yaptığı bir proje var. Bütün illerde, ilçelerde kimsesiz çocuklara, yetim çocuklara ve maddi durumu yetersiz aileleri ev sahibi yapıyorlar. Bizde bu projeye destek olmak adına 100 TL değerinde bileti olan 19 Ekim’de kahvaltı düzenleyeceğiz. Bu kahvaltıya büyük katılım olmasını sağlamak adına biletler daha fazla satılsın diye ben kuaförüm bir destek kampanyası yapalım dedik. Bir ağ gibi büyüsün diye, bilet alanlara ücretsiz dip boya ve bakım hediye ediyoruz. Herkesi bu projeye destek olmaya davet ediyoruz. Farkındalık yaratmak için böyle bir projeye başladık. Herkesi bu tarz sosyal sorumluluk projelerine davet ediyoruz.” dedi.

Kahvaltıyı organize eden isimlerden Aynur Bilen derneğin merkezinin İstanbul’da olduğunu belirterek, “Dernek tarafından, çeşitli yerlere illerde ve ilçelerde evler yapılıyor. Yetim Anneleri Derneği Yahyalı’da belirledikleri, maddi durumu iyi olmayan ve ailesinde engelli çocukları bulunan 7 aileye prefabrik ev yaptırmaya karar verdi. Bu kapsamda Deniz Kılıç ile birlikte maddi olarak destek olmak adına 100 TL değerinde bileti olan bir kahvaltı düzenledik.  Kahvaltımıza tüm Kayserililerin destek olmasını bekliyoruz. Kahvaltımız 19 Ekim 2018’de saat 9.30’da başlayacak.”  İfadelerini kullandı.

Hayırseverlerden Yahyalıda yardıma muhtaçlara 7 ev1

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar