Arçelik Mağazası Canlı Mutfağında Müşterilere Lezzetli Hizmet

Gündem

Haber-Foto: Şeyda AŞATIR/ Kayseri Cumhuriyet Meydanında bulunan Arçelik mağazası farklı bir etkinliğe imza attı. Yeni konseptli mağazalardan biri olan ve içinde canlı mutfağı bulunan mağazada, sıcak ve samimi ortamda hazırlanan makarna müşterilere ikram edildi. İşletme sahibi Yurder Şahin, böyle bir etkinliğe ev sahipliği yaptıkları için mutlu olduklarını ifade etti.

arclk

Arçelik’in Türkiye genelinde başlattığı proje kapsamında, Kayseri Cumhuriyet Meydanında bulunan mağazasında gerçekleştirildi. Arçelik Yiyecek İçecek Proje Lideri Şef Çağrı Burak Sağlam, tarafından mağaza içinde bulunan canlı mutfakta Kayseri lezzetlerine katkı sağlamak adına, yeni tatlar oluşturularak müşterilere ikram edildi.

Arçelik Yiyecek İçecek Proje Lideri Şef Çağrı Burak Sağlam, “Bugün Kayseri’deyiz. Beraberce deneyimleme yapacağız, misafirlerimize Arçelik’in yeni ürünlerinden bahsedeceğiz. Değişik lezzetlerle beraber, öğle yemeği yiyeceğiz.” dedi.

İşletme sahibi Yurder Şahin ise, “Kayseri’de sağ olsunlar, misafirimiz oldular. Kayseri mutfağına yeni lezzetler katmak için. Sık sık bu etkinlikleri yineleyeceğiz. Hem cihazlarımızın nasıl lezzette pişirdiğini hem de Kayseri mutfağına katılacak yeni lezzetleri sunmuş olacağız.” İfadelerini kullandı.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar