“Bilgi kirliliğine neden olacak ifadelerden kaçınalım”

Gündem

Haber: Şeref Kahraman / Vali Şehmuz Günaydın, Hacılar’da yaşanan başıboş köpeklerin korkunç saldırısı sonrası bir çocuğun hayatını kaybetmesi, bir çocuğun da yaralanması ile sonuçlanan olay ile ilgili, “Bilgi kirliliğine neden olacak ifadelerden kaçınalım. Şu an yapılacak en doğru şey bu diye düşünüyorum” dedi.

 

Vali Şehmus Günaydın, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Bekmez, Cumhuriyet Başsavcısı Abdulkadir Akın, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci gazetecileri ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. 

Hacılar’da yaşanan başıboş köpeklerin korkunç saldırısı sonrası Mehmet Özer isimli çocuğun hayatını kaybetmesi, Hacı Ali Tuğrul isimli çocuğun da yaralanması ile sonuçlanan olay ile ilgili konuşan Vali Şehmus Günaydın, “Arkadaşlarımızın işlerini kolaylaştıralım. Bilgi kirliliğine neden olacak ifadelerden kaçınalım. Şu an yapılacak en doğru şey bu diye düşünüyorum. Arkadaşlarımız gerçekten çok titiz çalışıyor. Biz başsavcımız, emniyet müdürümüz ile beraber bütün arkadaşlarımızla beraber bu olayı araştırıyoruz, soruşturuyoruz” ifadelerini kullandı.

liselinin oldugu ilcede bu kez kopekler 11620133 1525 amp

Vali Günaydın, sözlerini “Bittiği zaman da sizleri bilgilendireceğiz, kimsenin kafasında en ufak bir şey kalmasın” diyerek sonlandırdı.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar