Sevilen ve başarılı bürokrat Büyükboyacı sürgün mü yedi?

Gündem

(Özel) Haber: Şeref Kahraman / Kayseri’de 9 yıldır işini başarı ile yapan, görevinde liyakata, özverili çalışmaya önem vererek kurumunda  sevilen bir bürokrat olan Kayseri Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Erdoğan Büyükboyacı’nın Hatay’a ataması yapılarak adeta sürgün edildi.

 

Yeni yapılan Tapu ve Kadastro binasında büyük emekleri olan, tapu sahiplerinin taşınmazlarını, tapu müdürlüklerine gitmeden internet üzerinden yönetebileceği web-tapu sistemini hayata geçirerek Kayseri’ye büyük emekleri olan Kayseri Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Erdoğan Büyükboyacı’nın ataması yapılarak Kayseri’den ayrılacağı öğrenildi. Kastamonu’ya atandığına dair yazı gelen ve oradan da Hatay’a gönderileceği duyumları gelen Büyükboyacı’nın bu ataması akıllarda ‘başarılı bürokrat sürgün mü edildi?’ sorularını getirdi.

Ayrıca, 9 yıldır işini başarı ile yapan, görevinde liyakata, özverili çalışmaya önem vererek kurumunda  sevilen bir bürokrat olan Kayseri Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Erdoğan Büyükboyacı tapu dairelerinde işlem yapan vatandaşları her ay arayıp, "Size verdiğimizi sözü tuttuk mu? İşlemlerinizi verilen günde tamamladık mı?" sorusu yöneltilerek anket yaptırıyor ve vatandaşın memnuniyetini araştırıyordu.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar