12
Çrş, Ağu
22 Yeni Haber

Gündem
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber-Foto: Şeref Kahraman / AK Parti’den Talas ilçe belediye meclis üyeliği için aday adayı olan 26 yaşındaki Kutay Altuntaş, “Sadece partili gençlerin değil, tüm gençlere hitap edecek projeler hazırlamak, gençlerle belediye arasında köprü kurmak için aday adayıyım” dedi.

Gençlerle belediye arasında köprü kurmak için aday adayıyım1

AK Parti Talas İlçe Gençlik Kolları Başkan yardımcısı, STK Halkla İlişkiler Birim Başkanı 26 yaşındaki Kutay Altuntaş, AK Parti Talas İlçe Başkanı Kerem Ekici’ye Talas ilçe belediye meclis üyeliği için aday adaylığı için bizzat başvuruda bulundu.

Talaslı olduğunu, Talas’ın gençler açısından sorunlarını bildiğini ve tüm gençlere hitap edecek projeler için meclis üyesi aday adayı olduğunu söyleyen Altuntaş, “Gençlerle belediye arasında köprü kurmak, siyaseti gençleştirmek, Gençlik Merkezi projeleri sunmak, sadece partili gençlerin değil, tüm gençlere hitap edecek projeler hazırlamak ve gençlerin varsa projeleri onları belediyeye sunmak için aday adayı oldum” diye konuştu.

Hem özel bir okulda öğretmenlik yapan hem de yüksek lisans öğrencisi olan Altuntaş, ayrıca Kayseri Deniz Postası Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Azim Deniz’i makamında ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

*Resmi İlanlar*

Ticaret Odasi Bayram

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar