Çocuğu Tokat Manyağı Yapan Kadına Soruşturma

Gündem

Haber-Foto: Şeref Kahraman / Kayseri’de okulda iki çocuğun tartışması sonrası bir kadın, apartman binasında 11 yaşındaki çocuğun arkasından gelerek adeta çocuğu tokat manyağı yaptı. Savcılığın kadın hakkında soruşturma başlattığı öğrenildi.

 

19 Kasım 2018’de meydana gelen olayda iddiaya göre Ahmet Ulucan İlkokulu’nda 4. sınıfa giden 11 yaşındaki M.U.A. isimli çocuk, 10 yaşındaki İ.G. ile okulda tartıştılar. İ.G.’nin annesi S.G., okulda M.U.A.’nın yanına gelerek, ‘bir daha oğluma bulaşırsan seni çok fena yaparım’ dedi. Aynı gün akşam saatlerinde okul çıkışında mağduru takip eden S.G., mağdur çocuğun yüzüne ve kafasına tokatla vurdu.

Şüpheli kadın S.G.(34) savcılıkta verdiği ifadesinde mağdur M.U.A.’nın oğlu İ.G.’ye omuz atıp yere düşürdüğünü, defalarca uyardığını, olay günü de mağdurun küfür ettiğini iddia ederek eliyle iteklediğini söyledi.

Binanın güvenlik kamera görüntülerinde şüpheli kadının çantası ile binaya giren mağdur çocuğun arkasından geldiği, köşeye sıkıştırdığı çocuğa tokatlar attığı görülüyor.  

Alınan bilgiye göre güvenlik kamerası görüntüleri delil gösterilmeden şüpheli hakkında kovuşturmaya yer olmadığına dair karar veren Savcılığın daha sonra bu görüntüler üzerine şüpheli kadın S.G. hakkında soruşturma başlattığı öğrenildi.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar