ABC Lojistik konkordatodan çıktı

Gündem

Haber: Azim Deniz / Kayseri merkezli uluslararası lojistik ve nakliye şirketlerinden olan konkordato ilan eden ABC Uluslararası Transport A.Ş. konkordato sürecinden çıkarak işlerine tüm hızıyla devam ediyor. ABC Lojistik en hızlı şekilde konkordatodan çıkan şirket oldu.

 

1993 yılında faaliyetlerine başlayan kurulduğu günden itibaren sektöründe kalite, istikrar ve güvenin simgesi olmayı hedefleyen ancak geçen yıl ağustosta yaşanan ekonomik dalgalanma ile konkordato ilan eden ABC Lojistik en hızlı şekilde konkordatodan çıkan şirket oldu.

Sektöründe öncü kuruluşlarından olan ABC, konkordato sürecinden çıkarak işlerine tüm hızıyla devam ediyor.

ABC iş ortaklarına, tedarikçilerinden başlayıp müşterilerine kadar devam eden lojistik süreci tek elden yönetiyor. Başta Asya ve Avrupa olmak üzere tüm dünyaya transfer gerçekleştiren ABC, iş ortaklarına; Kara, Hava, Deniz ve Demiryollarını kullanarak kısa zamanda üstün kalite hizmet sunarken, aynı zamanda “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden ödün vermeden, çıkış noktasından varış noktasına kadar her türlü çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar