MHP İl Başkanı’ndan ‘BEKA’ vurgusu

Gündem

Haber-Foto:Şeref Kahraman- Nehir Durdağı/  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, “PKK, YPG, FETÖ, DEAŞ bitti mi ki? Akdeniz’de savaş gemileri toplanmış, topunu tüfeğini milletimize çevirmişken, buraya gelen 197 savaş gemisi levrek oynamaya mı geldi? Batı’da, Ege’de, Yunan adaları silahlandırılmış bize olan kinini her zaman iletirken, bize atalarımız kinini kusarken siz neye göre beka sorunu yok diyorsunuz. Hayırdır bunlarla anlaştınız mı da yok diyorsunuz” dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, partililerin de katıldığı il binasında basın açıklaması yaptı.

“İNŞALLAH 17-0 ALACAĞIZ”

Tok, çok çalışacaklarını ve mücadele edeceklerini belirterek, “1 dakika bile sahadan vatandaşımızdan ayrı kalmayacağız. Alnımızın teriyle 31 Mart vatandaşımızın karşısına çıkacağız. 31 Mart yerel seçimleri öncesi tüm dava arkadaşlarımız ve yöneticilerimiz ile hazırız, sandıklarımızı koruyup oyumuzun hakkını vatandaşımıza teslim edeceğiz. İnşallah 17-0 alacağız” dedi.

“HAYIRDIR BUNLARLA ANLAŞTINIZ MI DA BEKA SORUNU YOK DİYORSUNUZ”

Beka sorununa da değinen Başkan Tok, “Biz beka derken, bize koltuk diyerek cevap verenlere sormak istiyorum. Ülkemizde yaşadığımız sorunlar bitti mi ki? PKK, YPG, FETÖ, DEAŞ bitti mi ki? Güneydoğu’da silahlarını bizlere çevirmiş beklerken, orada oyun mu oynuyorlar? Akdeniz’de savaş gemileri toplanmış, topunu tüfeğini milletimize çevirmişken, buraya gelen 197 savaş gemisi levrek oynamaya mı geldi? Batı’da, Ege’de, Yunan adaları silahlandırılmış bize olan kinini her zaman iletirken, bize atalarımız kinini kusarken siz neye göre beka sorunu yok diyorsunuz. Hayırdır bunlarla anlaştınız mı da yok diyorsunuz. Biz beka sorunu var derken operasyonlar devam ediyor diye var diyoruz. Siz neye göre yok diyorsunuz” diye konuştu.

AHMET ŞAFAK KONSERİNE DAVET

Tok, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığı tarafından Cumhur İttifakı Aday Tanıtım Programı kapsamında Ahmet Şafak Konseri’ne tüm Kayserilileri davet etti.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar