CHP İl Örgütünden Ekrem İmamoğlu’na 20 TL’lik Yardım

Gündem

Haber:Nehir Durdağı/Aydan Yıldırım-Cumhuriyet Halk partisi (CHP) Kayseri İl Örgütü, İstanbul büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na, CHP Genel Merkezi tarafından başlatılan 20 TL’lik bağış kampanyası için İş Bankasına para yatırdı.

 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu7na 20 TL’lik bağış kampanyasına destek veren Kayseri İl Örgütü İl Başkanı Ümit Özer öncülüğünde İş Bankasına giderek 20 TL’lik bağış kampanyasına destek vermek amacıyla para yatırdı.

60340297 1671995422904121 8479324473865011200 n

İl Örgütü yöneticileri ve bazı üyelerin destek verdiği kampanya için İş Bankasında kuyruğa giren CHP’liler 20 Tl’lik bağışla Ekrem İmamoğlu’na maddi destek verdiler.

23 Haziran Pazar Günü yapılacak İstanbul Büyükşehir belediye Başkanlığı seçimlerinde Ekrem İmamoğlu’na destek vermek amacıyla Türkiye Komünist partisi (TKP) ve bazı bağımsız adaylar adaylıktan çekilirken, Kayseri’den de bazı partililer İstanbul’a giderek Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu’na destek vereceklerini açıkladı.

CHP Kayseri İl Başkanlığı’nın resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada: “Her şey çok güzel olacak… Örgütlerimizin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na destek kampanyasına Kayserili hemşerilerimizin samimi desteği için teşekkür ederiz. Birileri tüyü bitmemiş yetimin hakkına göz dikerken, güzel yürekli insanlar haklının yanında yer almak için yüreklerini ortaya koyuyor. Banka önünde beklerken, yöneticilerimizin yanına gelerek, cebindeki son 3 lirayı çıkaran ve ‘Bu da benden’ diyerek uzatan amcanın samimiyeti, inancı, gözlerindeki umut ile bir kez daha emin olduk ki, HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK…” sözlerine yer verildi.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar