Polis At Çiftliği’ne Yüzme Havuzu Müjdesi

Gündem

Haber: Azim Deniz / Kayseri Emniyet Müdürlüğü Atlı Polis Grup Amirliği içerisinde yapılan sondaj çalışması sonrası suyuna kavuştu. İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular at çiftliğine yüzme havuzu müjdesi verdi.

 

İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular ve emniyet müdür yardımcılarının katıldığı programda suyun sondaj çalışması sonrası su kuyusunun açılışı dua ile yapıldı.

İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular gazetecilere yaptığı açıklamada, “At çiftliğimizde at binme, mini hayvanat bahçesi aynı zamanda da dart, okçuluk ve havan tabanca atışları yapılmaktadır. At çiftliğimize ait bu araziye su ihtiyacımızı karşılamak üzere sondaj vurdurduk. Burada hem sulama ihtiyacımızı hem de uygun olursa bay, bayan iki ayrı yüzme havuzu gerçekleştireceğiz. Dolayısı ile polisimizi rahatlatabileceğimiz, ailesi ile birlikte zaman geçirebilecek. Sosyal tesislerimiz bütün kamu kurumlarına açıktır. Güzel hizmetler vereceğiz. Suyumuz yeni çıktı” diye konuştu.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar