Otomobillerde ‘Tasarruf ve Performans’ bir arada

Gündem

Haber- Foto: Burcu Karakaya/ Vakum Gücü Teknolojisi (VGT) Firması Kayseri Bölge Sorumlusu Mustafa Ata otomobil kullanıcıları için geliştirilen yakıt tasarrufu, yüksek performans sağlayan VGT ile ilgili Deniz Postası Medya’ya özel açıklamalarda bulundu. Mustafa Ata, “Sürücülerin ülkemizdeki yakıt fiyatları açısından VGT’Yİ denemelerini isteriz ”dedi.

 

Konuşmasına devam eden Mustafa Ata, “Kayseri’ye bu işi getireli iki ay oldu. VGT otomobilde bulunan motorun yanma odasına erken nüfus etmesini sağlayan bir hava akış cihazıdır. Motorun hava emiş yerine bağlanarak hiçbir zararı olmadan 15 dakika sürecek şekilde yapılan bir işlemle yakıt tasarrufu ve performans yüksekliği sağlanmakta. Torku erken kazanmasını sağlıyor. Torku erken kazandığımız içinde gaza daha az basarak bu sayede yaptığınız işin aynısını yine yapmış oluyorsunuz” diye konuştu.

Ata, VGT Firması olarak yaptıkları faaliyetlerin öncelikle gelen müşteriye ürün tanıtımı olduğunu ardından ücretsiz test sürüşleri yaptıklarını 15 günlük deneme süresinde geri dönüşlerin şu an olumlu olduğunu söyledi. Olumsuz geri dönüşlerinde yok denilecek kadar az olduğunu belirten Ata, bu olumsuzlukların da kendilerinden değil, sürücülerin otomobilinden kaynaklandığını, bu durumu bizzat sürücülerin de kabul ettiğini söyledi.

Ata, Kayseri dahil 6 ilde bayilikleri olduğunu da sözlerine ekledi.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar