06
Pzt, Tem
13 Yeni Haber

Gündem
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Haber: Şeref Kahraman / Kayseri, son üç günde ikinci kadın cinayeti ile sarsıldı. Kayseri’de tartıştığı kocası tarafından başından vurularak öldürülen 1 çocuk annesi Gizem Vural Dik’in öldürülmeden 4 saat önce sosyal medya hesabından ‘Bugün benim efkarım var, değme felek değme’ adlı şarkıyı paylaştığı görüldü.

Gizemin öldürülmeden son paylaşımı

SİLAHI İLE BİRLİKTE KAÇTI

Melikgazi ilçesi Tavlusun Mahallesi’nde meydana gelen olayda Gizem Vural Dik, eşi Mehmet Dik ile tartışmaya başladı. Tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüşmesi sonucu Mehmet Dik, ruhsatsız silahı ile 4 yıllık eşi, 1 çocuk annesi Gizem Vural Dik’i başından 1 el ateş ederek öldürdü. Polisi arayarak eşini vurduğunu söyleyip, silahı ile birlikte kaçan Mehmet Dik, polis tarafından her yerde aranıyor. Çiftin çocuklarının ise o sırada babaannesinde olduğu iddia edildi.

‘EVLİ, MUTLU, ÇOCUKLU’

Öte yandan 1 çocuk annesi Gizem Vural Dik’in sosyal medya hesabından öldürülmeden 4 saat önce yaptığı paylaşımlar dikkat çekti. Dik’in, ‘Bugün benim efkarım var, değme felek değme’ adlı şarkıyı paylaştığı görüldü. Gizem Vural Dik’in eşi ile fotoğrafının olduğu profilinde ‘evli, mutlu, çocuklu’ yazısı da dikkat çekti.

Kayseri'de 7 Ekim’de evden uzaklaştırma cezası bulunan oto lastik tamircisi Mustafa Çay (35) da evli olduğu Cevahir Çay'ı (30) otobüs durağında bıçaklayarak öldürmüştü.

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar