MHP Melikgazi, ilk istişare toplantısını yaptı

Gündem

Haber: Azim Deniz / Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi ilçe başkanlığı yeni yönetimi ilk istişare toplantısını gerçekleştirdi. MHP İl Başkanı Serkan Tok, “Kayserimizin Milliyetçi Hareket Partisi bünyesinde 2 tane aslan gibi milletvekili var. Birisi yurt dışında Dünya devletlerini geziyor. Diğeri ise Türkiye sınırları içerisinde girilmedik mahalle bırakmadı” dedi.

 

MHP Melikgazi İlçe Başkanı Enes Ertuğrul Kalın’ın ev sahipliğinde bir restoranda akşam yemeği ile başlayan istişare toplantısına MHP Kayseri milletvekili Baki Ersoy, MHP İl Başkanı Serkan Tok, MYK Üyesi Serap Şule Kalın, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Özge Soysal, İlçe Yöneticileri ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

“GAYEMİZ ÇAĞIMIZI TÜRKÜN ÇAĞI YAPMAKTIR”

MHP Melikgazi İlçe Başkanı Enes Ertuğrul Kalın yaptığı açıklamada, “MHP Melikgazi İlçe Teşkilatı olarak üstlenmiş olduğumuz sorumluluğumuzun farkında olarak, partimizin geleneklerine uygun bir şekilde vatandaş öncelikli politikalarımızı halkımıza anlatmak, vatandaşımızın talep ve şikayetlerini en yüksek sesle duyurmak ve neticelendirilmesini sağlamak için çalışmalarımızın başladığını kamuoyuna bildirdik. Gayemiz partimizi Melikgazi'de 1.nci parti yapmaktır. Gayemiz önce müreffeh Türkiye müreffeh Melikgazidir. Gayemiz çağımızı Türkün çağı yapmaktır” diye konuştu.

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

‘Biz büyük bir aileyiz’ diyen MHP milletvekili Baki Ersoy ise “Ülkemizde bazı sıkıntılar var ama biz bunları aşabilecek güçteyiz. Yeter ki birlik olalım ve beraberliğimizi bozmayalım. Kayseri de bulunduğu yeri hak etmeyen bir şehirdir. Ben yatırım ofisi olup olmadığını sormuştum ve Gaziantep'te 12 tane ofis var, Hatay'da 3 tane var ama Kayserimizde hiç yok. Bizim bunları dile getirmemiz gerekiyor. Otoban ve hızlı tren konusunu da yine TBMM Bütçe ve Yatırım Komisyonu’nda konuştuk. Kayseri'nin bunu hak etmediğini söyledim. Biz büyük bir aileyiz” dedi.

“2 TANE ASLAN GİBİ MİLLETVEKİLİMİZ VAR”

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok da “Kayserimizin Milliyetçi Hareket Partisi bünyesinde 2 tane aslan gibi milletvekili var. Birisi yurt dışında Dünya devletlerini geziyor. Diğeri ise Türkiye sınırları içerisinde girilmedik mahalle bırakmadı. Burada sizinle, bizimle, hepimizle birlikte mücadele etmiş. Teşkilatımızı, sizleri, davamızı hiçbir zaman yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Kadın olmanın verdiği ayrı bir güç ile her zaman yanımızda gördük. 50 yıllık bir siyasi partinin gelecek yıllara daha güçlü gelebilmesi ve iktidarda ortak değil, iktidar olabilmesinin tek yolu artık kadın kollarının güçlenmesidir” şeklinde konuştu.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar