Bakan Soylu’dan Şehit Polis Memuru Taha Uluçay’ın ailesine ziyaret

Gündem

26 Temmuz 2019 tarihinde Sincik ilçesinde PKK bölücü terör örgütü mensuplarının Polis ekip otosuna yaptığı silahlı saldırı sonucu şehit olan ve Kayseri’de son yolculuğuna uğurlanan Polis Memuru Taha Uluçay’ın Adıyaman’daki ailesini ziyaret etti.

 

Bir dizi açılış ve programlara katılmak üzere Adıyaman’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adıyaman’daki programları kapsamında, Adıyaman’a giden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya şehit ailesini ziyaretlerinde İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ahmet Aydın, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy ve İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder eşlik etti. 

Ziyarette, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ve beraberindeki heyeti şehidin eşi Sümeyye Uluçay ve ailesi karşıladı.

Ziyarette İl Müftüsü Mehmet Taşçı tarafından Kura’n-ı Kerim okunarak vatanın mukaddesatı uğruna canlarını feda eden Şehit Polis Memuru Taha Uluçay ve tüm şehitler için dua edildi.

Şehit ailesine yakın ilgi gösteren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Uluçay ailesine başsağlığı ve sabır dileyerek Türk Bayrağına sarılı Kur’an-ı Kerim verdi.    Kaynak: adıyamanvaliliği

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar