970x250

M Yalcin Ramazan Bayramijpg

Gündem

Haber: Şeref Kahraman / Sureti Alem Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği, Osmanlı’nın kurulu şehri olan Söğüt’ü fotoğrafladı.

46546

Söğüt Belediyesi ile Söğüt Tarih Araştırma Düşünce ve Kültür Sanat Derneğinin davetiyle sosyal medyadan haberleşerek bir araya gelen yaklaşık 30 fotoğraf sanatçısı ile Sureti Alem Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği üyeleri Bilecik İli Söğüt ilçesinde bir araya geldi.

656554

Söğüt ilçesinde Ertuğrul Gazi Türbesi, Abdülhamid Han Camisi, Dar’ül Eytam, Söğüt Müzesi, Çelebi Mehmet Camisi ve Kuyulu Mescid’i fotoğraflayan fotoğrafçılar, Söğüt’ün ve Ertuğrul Gazi’nin de tanıtımına katkıda bulundu.

657657

 Söğüt’ ten hareketle Domaniç’te başlayan foto safari, Çarşamba köyünde Hayma Ana türbesiyle devam etti. Osmangazi’ nin beşiği olarak rivayet edilen Mızık Ağacı (Anıt Ağaç) da fotoğraflayan ekip, keyifli 2 gün geçirdi.

Sureti Alem Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği ekibi, Domaniç Kaymakam vekili Ahmet Salih Poçanoğlu ve Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk’ü de ziyaret ederken, düzenlenen katılım töreni ile Kayseri’ye döndü.

M Uzunoglu Ramazan

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar