Çopuroğlu, Ankara’da kırsal kalkınma projesini konuştu - Kayseri Deniz Postası
11
Prş, Ağu
32 Yeni Haber

Gündem
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Ankara programında Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile birlikte Tarım Reformu Genel Müdürü Hasan Özlü'yü ziyaret ettiler. Kırsal kalkınma projesini konuştular.

AK Parti İl Başkanı Çopuroğlu, Ankara’da parti genel merkezine giderek burada il başkanları istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı. Daha sonra Kayseri ile ilgili planlanan ve hayata geçirilecek olan projeler konusunda ilgili bakanlıklar ve genel müdürlüklere ziyarette bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç ile birlikte bazı genel müdürlük ziyaretleri yapan Çopuroğlu, Kayseri ile ilgili hayata geçirilecek olan projeler konusunda bilgi alış verişinde bulunurken, projelerin Kayseri için uygulanmasına yönelik görüşlerini bildirdi.

Ziyaretlerle ilgili bilgi veren Başkan Çopuroğlu, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç ve teşkilat mensuplarımız ile birlikte Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürü Sayın Hasan Özlü'yü ziyaret ettik. Sayın Genel Müdürümüz ile Kayserimizde yapılacak kırsal kalkınma projeleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz. Her şey Kayseri için” ifadelerini kullandı.

İL BAŞKANI ŞABAN ÇOPUROĞLU AK PARTİ GENEL MERKEZİNDE

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, AK Parti genel merkezinde istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, AK Parti eski il başkanları ile birlikte partisinin genel merkezine gitti. Burada bazı toplantılara katılan Çopuroğlu, parti içi yöneticilerle bir araya gelerek Kayseri ile ilgili de görüşmeler yapma imkânı buldu.

Ankara’da AK Parti genel merkezindeki toplantı ile ilgili paylaşımda bulunan Çopuroğlu, “Genel merkezimizde önceki dönemlerde görev yapmış ve mevcut il başkanlarımız ile istişare ve değerlendirme toplantılarımızı gerçekleştirdik. Oldukça verimli geçen toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Toplantı ile birlikte burada partimizin yetkilileri ve yetkili organları ile de görüşmelerimiz oldu” dedi. Kurumsal

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım