Erciyes Anadolu Holding’den Elazığ’a yardım eli

Gündem

Haber: Azim Deniz / TMSF başkanının talimatı ile Erciyes Anadolu Holding deprem bölgesine battaniye, yorgan, sünger yatak, ısınma amaçlı odun-tahta, talaş ve bunları yakmak için boş variller olmak üzere ilk etapta 5 tır gönderdi. Holding CEO’su Alparslan Baki Ertekin de Elazığ ve Malatya’ya gideceğini duyurdu.

 

Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alparslan Baki Ertekin sosyal medyadan yaptığı açıklamada, şunları söyledi: “13 bin Erciyes Anadolu Holding çalışanının selamlarını ve geçmiş olsun dileklerini iletmek üzere Elazığ ve Malatya’da olacağım. Bayilerimiz, paydaşlarımız, iş ortaklarımızdan “Biz ne yapabiliriz” diyen yüzlerce mesaj ve telefon alıyorum. Acil ihtiyaçlar için AFADyetkililerimizle görüşüp gerekli çalışmayı da hep beraber başlatacağız. 1999 depreminin 2.gününde Gölcük’te yardıma gitmiş bir kardeşiniz olarak gururla 21 yılda çok şeyin değişmiş olduğunu gözlemledim. Allah devletimize ve bu yüce millete zeval vermesin.”

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar