Bakan Selçuk’un Toplantısına, Eğitim Bir Sen Çağrılmadı

Gündem

(Özel) Haber: Azim Deniz / Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kayseri’de bir dizi program ve ziyaretler gerçekleştirdi. Selçuk’un, Kayseri’de sivil toplum kuruluşları ile yaptığı toplantıya Eğitim Bir Sen Kayseri Şubesi’nin davet edilmeyince, Şube Başkanı Aydın Kalkan, “Kayseri’nin en büyük eğitim sendikası toplantıya çağrılmıyor. Toplantı, Kanarya sevenler derneği ile mi yapılacak?” diye tepki gösterdi.

 

Kayseri Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden MEB Bakanı Ziya Selçuk, daha sonra milletvekilleri, hayırseverler, iş insanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile öğle yemeği yedi.

Bakan Selçuk, bir otelde saat:14.30’da düzenlenecek 100 Tasarım Beceri Atölyesi Yapımı Protokolü İmza Töreni’ne katılacak.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un, Kayseri’de sivil toplum kuruluşları ile yaptığı toplantıya Eğitim Bir Sen Kayseri Şubesi’nin davet edilmediği öğrenildi. toplantıya Eğitim Bir Sen Kayseri Şubes Başkanı Aydın Kalkan gazetemize yaptığı özel açıklamada, “Kayseri’nin en büyük eğitim sendikası toplantıya çağrılmıyor. Toplantı, Kanarya sevenler derneği ile mi yapılacak?” diye tepkisini dile getirdi.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar