İyi Parti Talas İlçe Başkanı yeniden adaylığını açıkladı

Gündem

Haber: Şükrü Gündüz - İyi Parti Talas’ta hafta sonu yapılacak olan ilçe kongresinde mevcut başkan Faik Demir aday olduğunu açıkladı.

 

İYİ Parti’de ilçe kongreleri tüm hızıyla sürüyor. Kocasinan’dan sonra Pazar günü Talas kongresi gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz günlerde adaylığını açıklayan Şemsi Çimen’den sonra mevcut başkan Faik Demir de düzenlediği basın toplantısı ile yeniden aday olduğunu açıkladı.

Faik Demir, İl Başkanı Süleyman Bozkurt ve çok sayıda partilinin katılımıyla il binasında gerçekleştirilen toplantıda yaptığı konuşmasında 6 aydır yürüttükleri ilçe başkanlığı görevini layıkıyla yapmaya çalıştığını ifade ederek; “yeniden adayım” dedi.

Görev sürecince yaptıkları bazı hizmetlere değinen Demir; “İlk önce birlik beraberlik içerisinde samimi bir yönetimle elimizden geleni yapmaya çalıştık. Kayseri’nin gözdesi şeklindeki bir belde Talas. Hep birleştirici olmaya çalıştık. 01 Mart’ta yapılacak olan kongrede yeniden seçilirsek, Talas’ı en iyi şekilde yönetmek istiyoruz. İnşallah başla partimiz olmak üzere ilçemiz adına hayırlı olur. Benden önce adaylığını açıklayan Şemsi Çimen’e başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

İl Başkanı Süleyman Bozkurt ise adaylara başarı temennisinde bulunarak, kongrenin sağduyu içerisinde geçmesi temennisinde bulundu.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar
Reklam