PTT çalışanları tedirgin: “70 yaşındaki amca 1.5 TL'lik fatura yatırmaya geliyor”

Gündem

Haber: Şeref Kahraman/ Kayseri’de görev yapan PTT memurları ve çalışanları, ülkeyi etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle tedirginlik yaşıyor. Bir memur, “70 yaşındaki amca 1.5 TL'lik fatura yatırmaya geliyor” diye dert yandı. 

 

Koronavirüs ile mücadele ederken bir çok kamu kurum ve kuruluşlar da önlemlerini almaya devam ediyor. Bazı kurumlarda ise her ne kadar önlemler alınsa da çalışanların tedirginliği sürüyor. PTT’de görevli bir çalışan yaşadığı tedirginliği gazetemize şöyle anlattı: “Ben PTT’de çalışıyorum. İnsanlar akşama kadar boş bırakmıyor. 65 yaş üstü yaşlılar halen geliyor. 70 yaşındaki amca 1.5 TL'lik fatura yatırmaya geliyor. Virüsün yayılma ihtimali çok yüksek. Hem PTT çalışanları hem vatandaş risk altında. Gelen müşteriler hep yaşlı. Bütün resmi daireler şuan dönüşümlü yani nöbetleşe çalışıyor ama bizim kurum büyük risk altında, böyle devam ederse Kayseri'de önüne geçilmez.”

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

*Resmi İlanlar*

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar
Biz Bize Yeteriz Türkiyem
Reklam