06
Cts, Mar
26 Yeni Haber

Gündem
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Hacivat- Karagöz, İpli Kukla, Ortaoyunu, Barış Manço, Keloğlan, Nasrettin Hoca ve Sihirbazlık Gösterisi ile dolu dolu çocuk kabaresi 28 -29 Ocakta Kayseri Devlet Tiyatrosunda Kültür ve Turizm Bakanlığı maddi katkılarıyla sevenleriyle buluşuyor.

 

Pandemi nedeniyle seyircilerden bir süre uzak kalan tiyatro gösterilerimiz fiziksel mesafeye riayet ederek tekrar perdelerini açıyor. Özellikle çocuklarımız için bu zor sıkıntılı ve stresli günlere birbirinden güzel ve eğlenceli gösterilerimizle bir nefes olmak istedik.  28 Ocak Perşembe Saat 14.00 - 29 Ocak 2021 Cuma Saat 14.00 Kayseri Devlet Tiyatrosunda unutulmaz bir program sizleri bekliyor.  

İPLİ KUKLA VE ÇOCUK KABARESİ AFİŞİ

Geleneksel Türk Tiyatrosu Sanatçısı Kukla Karagöz Ustası Mehmet Ali Karataş, “Tiyatro benim yaşamımın bir parçası binlerce insana tiyatro gösterimi geçekleştirdim. Bugünlerde en büyük hüznümüz Covid 19 korona virüs hastalığı sebebiyle sahnelerden ilham kaynağımız seyircilerimizden uzak kalmamız oldu. Rabbim tez zamanda bu illetten bizleri ülkemizi ve tüm dünyayı kurtarsın, şifasını versin inşallah. Böyle bir zaman diliminde bakanlığımızın verdiği bu destek çok anlamlı ve kıymetlidir. Sayın bakanımıza ve bakanlık çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum. İpli Kukla ve Çocuk Kabaresi ile çocuklarımıza yönelik birbirinden güzel gösteriler hazırladık. Hem pandemi, hem kış mevsimi dolayısıyla sevgili çocuklarımız evlerde sıkıldı bunun farkındayız en azından kısa sürelide olsa yapacağımız gösteri ile onlara eğlenceli bir zaman yaşatmak istiyoruz. Tüm Kayserili tiyatro sever ailelerimizi gösterimize bekliyoruz.” dedi.

SU KULLANIMI ve SU İSRAFI ANLATILIRKEN GELENEKSEL KÜLTÜRÜMÜZDE YAŞATILMAKTA. 1

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar