27
Cts, Şub
21 Yeni Haber

Gündem
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

KIGADER Başkanı Duygu Uludaşdemir Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin'e dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

 

KİGADER Başkanı Duygu Uludaşdemir, " Tamamen taraf tutmadan bütün partilere ve resmi kurumların hiç birine ayrım gözetmeden eşit bir şekilde çalışmalarımıza ve yayın hayatımıza devam ediyoruz. Herkese kucak açmak önceliklerimiz arasında. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. “diye konuştu.

Yeniden Refah Partisi Kayseri İl Başkanı Önder Narin’de “ Geçtiğimiz günlerde bir istifam söz konusu oldu. Tamamen şahsi bir istafiyadı. Fakat Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan istifamızı kabul etmedi. Bizde görevimizin başında iddialı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlk seçime daha güçlü gireceğiz. Anket çalışmalarımız çok güzel devam ediyor. Kurmuş olduğunuz KİGADER Kayseri İnternet Gazetecileri Derneği hayırlı uğurlu olsun .” dedi.

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar