Vali Günaydın Resmi Törenle Kayseri'den Uğurlandı - Kayseri Deniz Postası
06
Çrş, Tem
33 Yeni Haber

Gündem
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Valiler Kararnamesi ile Vali Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kayseri valiliği önünde düzenlenen resmi törenle uğurlandı.

Kayseri'de 4 yıldır görev yapan Şehmus Günaydın ,Vali Mülkiye Başmüfettişliğine atandı. Bugün Kayseri Valiliği önünde saat 11:00 düzenlenen resmi törenle Kayseri'den uğurlandı.

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın için hazırlanan veda programına ; Kayseri MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak , Mhp Kayseri İl Teşkilatı,  Kayseri Ülkü Ocakları ,KTO Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Üniversitesi Rektörü Kurtuluş Karamustafa, Kayseri Başsavcısı Abdülkadir Akın, Kayseri İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli,  Kayseri İl Milli Eğitim Müdürü Ayhan Teltik , valilik çalışanları , şube müdürleri ,bazı iş adamları ve vatandaşlar katıldı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kocasinan Belediye başkanları Vali Günaydın için hazırlanan program biterken alana geldiler. 

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu , Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve  bazı ilçe belediye başkanlarının hazırlanan veda programına katılmamaları dikkat çekti.

İl protokolü ile teker teker selamlaşarak veda eden Günaydın, "Hepinizin bildiği gibi 2018 yılının kasım ayında şehrimizde göreve başladık. Bugünde görevimiz sona eriyor. Veda ederek Kayseri’mizden ayrılacağız. Bu görev sürem içerisinde gerçekten Kayserili hemşerilerimizin, siyasi partilerimizin ve sivil toplum örgütlerimizin ok büyük desteğini gördüm. Gelen arkadaşlarımızın hepsine çok teşekkür ediyorum. Görev süresi içerisinde elimizden geldiği kadar, gücümüzün yettiği kadar, bildiğimiz kadar Kayseri’mize ve ülkemize faydalı işler yapmaya çalıştık. Biraz önce iş adamlarımızla görüştüğümüzde Kayseri’mizin potansiyelinin ne kadar büyük olduğunu bir kez daha konuştuk. İnşallah geldiğimiz noktanın çok daha üzerine çıkarlar. Gerek üretimde gerek ihracatta geldiğimiz nokta iyi ama yeterli değil. Bunun çok daha iyisini başarabilecek bir Kayseri’miz var. Ülkemiz için Kayseri’miz çok önemli.Yaptığımız her şeyden büyük keyif aldık. Yapamadığımız da hiçbir şey olmadığını düşünüyorum" dedi.

 

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım