Kayseri Deniz Postası - Kayserililer Büyükşehir'in "atlı tur" hizmetini çok sevdi
23
Cts, Eyl
33 Yeni Haber

 

 

Gündem
Tipografi
  • Daha Küçük Küçük Orta Büyük Daha Büyük
  • Varsayılan Helvetica Segoe Georgia Times

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından Türkiye’nin en modern tesislerinden biri olan Geleneksel Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisi’ndeki ‘Atlı Tur’ hizmeti, Kayserililer tarafından çok sevildi.

Tesiste atlara binen vatandaşlar ve çocuklar ‘Atlı Tur’ hizmetinden çok memnun olduklarını ve at binmeyi çok sevdiklerini belirterek, Başkan Büyükkılıç ve ekibine teşekkür etti.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Geleneksel Okçuluk, Modern Okçuluk, Güreş branşlarında da hizmet vermeye devam eden, Atlı Cirit, Geleneksel Türk Okçuluğu, Atlı Okçuluk gibi Türkiye Şampiyonalarına ev sahipliği yapan ve Türkiye’nin sayılı tesislerinden biri olan geleneksel spor tutkunlarının gözdesi Geleneksel Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisi’nde yeni bir hizmet hayata geçirildi. Buna göre Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin spor alanında öncü kuruluşu Spor A.Ş. tarafından, Türkiye’nin en modern tesisi olan Geleneksel Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisi’nde Atlı Tur hizmeti başlatıldı. Tesise at binmeye gelen vatandaşlar ve çocuklar Atlı Tur hizmetinden çok memnun olduklarını dile getirdi.


Spor A.Ş.’nin ‘Atlı Tur’ hizmetinden 4 yaş ve üzeri herkes faydalanabiliyor.