Kocasinan Belediyesi'nin Gömeç Mahallesi’nde düzenlediği ‘Geleneksel Gömeç Fasulyesi Tanıtım’ etkinliği geniş katılımla gerçekleşti. Etkinlikte Kayserililere müjdeli haberler veren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Kayseri’nin kendine özgü ürünlerini, ulusal ve uluslararası alanda tanıtacağız” dedi. Başkan Çolakbayrakdar, çiftçilere bir müjde daha vererek, tarımda dijital dönüşümü başlatacaklarını ve çiftçinin karını arttıracaklarını söyledi. 

Kocasinan Belediyesi, Kocasinan’da yeni nefeslere ‘Gözaydın’ ziyaretleri gerçekleştirirken yalnız yaşayan ilçenin kadim büyüklerinin de her zaman yanında yer almaya devam ediyor. Fırsat buldukça farklı gruplara ev ziyaretleri gerçekleştiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın eşi Fatma Çolakbayrakdar, yine yalnız yaşayan teyzelerin evlerine misafir olup, onların hayır duasını aldı. 

Haber: Şeref Kahraman / Kayseri’de Cuma hutbesinde ‘maddi ve manevi arınma: temizlik’ konusu işlenirken, “Camilere kirli elbise ve çoraplarla gelmek, nahoş kokularla kardeşlerimize rahatsızlık vermek doğru bir davranış değildir” denildi.

Melikgazi Belediyesince geçmiş döneme ait borçların yapılandırılma süresinin 15 Ekim 2018 Pazartesi günü sona erdiğini hatırlatan Başkan Büyükkılıç, vatandaşların bu tarihten önce borçlarını yapılandırmak için Melikgazi Belediyesine müracaat ederek haktan yararlandıklarını söyledi. 

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Anadolu Muhtarlar ve Mahalli İdareler Derneği Başkanı Ali Burul ile muhtarları makamında kabul etti. 

2. Kayseri Kitap Fuarı önemli yazarların konferans ve imza etkinlikleri, okuyucuların büyük ilgisi ve saat gibi işleyen organizasyonuyla Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde devam ediyor. Fuara katılan yazarlar, böylesine güzel bir fuara katılmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirtiyorlar. 

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar