İstanbul'da  katıldığı iftar programında Develili hemşerileriyle buluşan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 27. Dönem Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, 23 Haziran'da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım için destek istedi.

Haber:Ece Eraslan\  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin 1buçk katrilyon borcunu ödeyebilmesi için çözüm üretmesi gerektiğini, çözüm üretememesi halinde ise konkordato ilan etmesi gerektiğinin altını çizdi.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Çolakbayrakdar, mesajında; eğitimden sanata, spordan kültüre hayatın her alanında engellilerin yanında yer aldıklarını söyledi.

Haber :Ece Eraslan\  Milliyetçi Hareket Partisi, Kayseri İl Başkanlığı tarafından verilen iftar yemeğinde konuşan Vekil Baki Ersoy , “Kayseri’miz için başarılı çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, her yıl Mayıs ayının ikinci haftası kutlanan Anneler Günü ile ilgili yazılı bir açıklama yaparak tüm annelerin gününü kutladı.  

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nin ev sahipliğinde Medeniyetin Burçları Derneği tarafından verilen iftar programında gönül elçileri ile bir araya geldi. Başkan Büyükkılıç, şehrimizde öğrenim gören yabancı öğrencilerin birere gönül ve kültür elçileri olduğunu söyledi.  

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar