Siyaset - Kayseri Deniz Postası

İyi Parti kayseri Kocasinan Kadın Kolları Başkanı  Nazlı Akpınar ve İyi Partili Mühibe Işık'ın tertipleyip organize ettiği, Kocasinan ilçe Başkanı Mustafa Işık ve yönetim kurulu üyelerinin el birliği ile Engelli vatandaşlara yönelik kahvaltı etkinliği düzenlendi. Kahvaltı organizasyonunda engelli vatandaşlar ile İyi Partili isimler bir araya gelerek engelli vatandaşların sorunlarını kendilerinden dinlediler.

DEVA Partisi Kayseri İl Başkanı Begüm Başmısırlı, işlerinin yoğunluğu nedeniyle il başkanlığından istifa ettiğini duyurdu.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin Türkiye’de bugün yaşanan sorunların en önemli sebebi olduğunu belirterek, bu sistemle hayata geçirilmek istenen kanunlarında ciddi sıkıntılar doğurmaya devam ettiğini söyledi.

Haber: Ece ERASLAN / Kayseri MHP Milletvekili Baki Ersoy, Meclis'te dile getirdiği Develi Devlet hastanesinin Bakanlık tarafından ödeneğinin sağlandığının müjdesini verdi.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Meclis’te yaptığı konuşmada, Kayseri’de Suriyeli probleminin giderek arttığına dikkat çekerek, “Hemşehrilerimiz sürekli şikâyet hâlindeler, Suriyelilerden ve yarattıkları asayiş olaylarından çok rahatsız ve huzursuzlar” dedi. Ataş, “İşsizlikle mücadele eden Kayserili işini ve aşını Suriyelilere kaptırma tehlikesiyle karşı karşıyadır” sözleriyle de dikkat çekti.

Diğer Makaleler...

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım