CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, yoğun tartışmaların ardından TBMM’de yasalaşan torba yasayı değerlendirdi. Doğal yollardan çocuk sahibi olamayan çiftleri yakından ilgilendiren düzenlemelerin yer aldığı yasa ile ilgili gerek komisyonda gerekse genel kurulda yaptıkları mücadele sonucunda 3 yıl engelinin ve yaş sınırlamasının yeniden düzenlendiği kaydetti.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkanı Mehmet Özhaseki'nin Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden aday gösterileceği iddialarına bir yenisi daha eklendi. Bu kez Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya köşe yazısında, Mehmet Özhaseki’nin kulislerde konuşulana göre, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığının kesinleşmiş gibi olduğunu yazdı.

Haber: Şeref Kahraman / AK Parti Kayseri’de partinin yerel seçimlere yönelik temayül yoklaması başladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Jülide Sarıeroğlu da temayül yoklaması için Kayseri’ye geldi.

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu,  Kayseri Mobilyacılar ve Sanayiciler Derneği’ni ziyaret etti.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar