Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Güneydoğu’daki vatandaşların terör örgütü PKK’nın vahşi yüzünü gördüklerini söyleyerek, "24 Haziran’daki seçimde Güneydoğu’dan çok farklı sonuçlar bekliyorum" dedi. 

Geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçimlerin erkene alınarak 24 Haziran’da yapılacağını duyurmasının ardından, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Faik Öztrak’ın Cumhurbaşkanlığı aday adayı olacağı iddia edildi. Milletvekili Öztrak’ın Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşme halinde olduğu öğrenildi.

Haber-Foto: Şeyda AŞATIR -Kayseri’nin Talas İlçe Belediye meclis toplantısında MHP’li üyelerin, Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun isminin bir meydana verilmesi talebinin reddedilmesinin ardından MHP İl Başkanı Bakir Ersoy ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Volkan Çolak basın toplantısı düzenleyerek tepkisini dile getirdi. İl Başkanı Ersoy, Çevre Ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin kendisini arayarak, istedikleri yere Çakıroğlu’nun ismi verilecek ve ittifakı bozmayalım dediğini söyledi.

Haber-Foto: Şeyda Aşatır, Şeref Kahraman / İYİ Parti Melikgazi Teşkilatı’nın tanırım toplantısında konuşan İYİ Parti Melikgazi ilçe başkanı Süleyman Bozkurt, “Sizleri tenzih ederek söylüyorum ki, basın hür ve bağımsız olduğunu, tarafsız olduğunu bilmeli ve yandaşçılığa tevessül etmemelidir” dedi.

5. AK Parti Olağan Kadın Kolları Kongresi sonrasında İlçe Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Elif İslamoğlu ve yeni yönetim Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı makamında ziyaret ederek yapılacak faaliyetler hakkında istişarelerde bulundu. 

Haber-Foto: Şeref Kahraman/ Başbakan Binali Yıldırım’ın katıldığı AK Parti İl Teşkilatı 6. Olağan Kongre’de tek aday olan mevcut başkan Hüseyin Cahit Özden güven tazeledi. İşte Özden’in yeni yönetimi...

Diğer Makaleler...

reklam