Haber-Foto: Şeref Kahraman/ Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, yeni kurulacak parti ile ilgili de Kayseri’de yeni partinin çok fazla gündem olamayacağını, 17-0’ın değişmeyeceğini söyleyerek, “Cumhur ittifakı kale gibi dimdik ayakta” dedi.

Haber: Hülya Deniz / İYİ Parti, İncesu BelediyeBaşkanı Mustafa İlmek’in AK Parti’ye geçmesinin ardından sessizliğini bozdu. İYİ Parti Kayseri Teşkilat Başkanı M.Sebati Ataman, “Milletin iradesini yok sayanlara, bu asil millet, 31 mart seçimlerinde ve tekrarlanan İstanbul seçimlerinde olduğu gibi en ağır şekilde cevabını verecektir. Şerefliler taviz vermezler, şerefin tavizi yoktur” dedi.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Kayseri’nin sorunlarını Meclis gündemine taşımaya devam ediyor. Ataş, bu kez de yılan hikâyesine dönen hızlı treni, ekonomik sıkıntı yaşayan çiftçilerin borçlarının yapılandırılması ve sık sık kazaların meydana geldiği Kayseri-Malatya karayolunu gündeme getirerek, sorunların acil çözümü için hükümetten çalışma yapılmasını istedi.

MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, “Egemenliğimiz bizim uğruna can verip elde ettiğimiz ve koruduğumuz namusumuzdur. Kimse, fıtrat değişir sanmasın; bu kan yine o kandır” dedi.

Haber: Şeref Kahraman / İYİ Parti İl Başkanlığı'nın Cumhuriyet Meydanı'nda gündüz saatlerinde standının saldırıya uğramasının ardından sosyal medyada yaşanan tartışmalar akşam da devam etti. Bir grup ülkücü oldukları iddia edilen gençlerin İYİ Parti İl Başkanlığı'na girmek istediği öğrenildi.

Diğer Makaleler...

*Resmi İlanlar*

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar