Haber-Foto: Nehir Durdağı / Kayseri’ye yeni heyecan getiren ve internet kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören internet televizyonu Deniz Postası TV’nin konuğu olan Cumhur İttifakı AKP Hacılar Belediye Başkan Adayı Bilal Özdoğan, “Rakamlar konuşuyor. Cumhur İttifakı’nın ne kadar güçlü olduğunun açık göstergesi. Cumhur İttifakının güveni var. Cumhur İttifakı’nın gücü var. Her şey oldu bitti değil. Biz bütün hemşerilerimizin gönlünü almak adına 83,4’ün dışında kalanların da oyuna talip olmak için yola çıktık”   dedi.

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Sema Karaoğlu, her bireyin bir engelli adayı olduğunu hatırlatarak, “dezavantajlı bireylerin sosyal hayata katılımının önündeki, en önemli engellerden biri olan toplumsal ön yargıları hep birlikte yıkalım” dedi.

31 Mart Yerel Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İYİ Parti’nin Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, Meclis Üyesi adayı Kazım Yücel ile birlikte,18 Mart Çanakkale Zaferinin yıldönümü münasebetiyle sabah saatlerinde Cumhuriyet Meydanında düzenlenen anma törenine katıldı. Ardından şehitliği ziyaret eden Özvarinli, vatan savunmasında en önemli paydalardan biri olan şehitler ile gazilerin ülkenin en önemli değerlerinden biri olduğuna dikkat çekti ve dua etti. Buradan sonra, Serceönü ve Sivas Caddesi’ndeydi.

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Sema Karaoğlu, 17 yıldır ülkeyi yöneten iktidarın istediği her şeyi yaptığını hatırlatarak, “Halkın sorunlarını bir yana bırakıp, Bize ‘HDP ile birlikte misiniz’ yaftasını yapıştıranlar önce aynaya baksınlar. Biz onlar gibi halkın sorunlarını görmezden gelip halının altına süpürmüyoruz, halkın sorunlarına odaklandık.” Dedi.

Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Melikgazi Belediye Başkan Adayı Dr. Sema Karaoğlu, Cumhur ittifakı adaylarıyla eşit şartlarda seçim kampanyası geçirmediklerine dikkat çekerek, “Billboardlardaki afişlerimiz de sökülse, binalardaki pankartlarımız da yırtılsa halkın geleceğine kimse ipotek koyamayacak ve biz kazanacağız” dedi.

Haber: Nehir Durdağı, Foto: Şükrü Gündüz / Kayseri’ye yeni heyecan getiren ve internet kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören internet televizyonu Deniz Postası TV’nin konuğu Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kayseri  İl Başkanı Şaban Çopuroğlu oldu. Çopuroğlu, “Vatandaşımızın sandığa gidince eli başka yere gitmeyecek ve cumhur ittifakına basacaktır. İnşallah 31 Mart akşamı vatandaşlarımız da takdir ederse 17-0 bizim beklentimizdir” dedi.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar