Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, TBMM’de yaptığı konuşmada “Ankara ve Niğde arasında yapılacak olan bu yolun toplam uzunluğu bağlantı yollarıyla birlikte 330 kilometreyi bulmaktadır. Fakat gelin görün ki Kayserimiz bu projede de yerini bulamamış yine hizmetten mahrum bırakılmıştır.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Develi İlçe Başkanı Yunus Özer, Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak, MHP Eski İlçe Başkanı Ali Kabak ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Develi Kaymakamı Murat Duru'yu makamında ziyaret etti. 

Haber: Şeref Kahraman / Milliyetçi Hareket Partisi Tomarza İlçe Belediye Başkan adayı iken AK Parti-MHP ittifakı sonrası ismi geçmeyen Osman Koç ve Mustafa İlmek partilerinden istifa ettiklerini duyurdular.

Cumhur İttifakı’nın 31 Mart yerel seçimlerdeki belediye başkan adayları düzenlenen töreninde konuşan AK Parti MKYK Üyesi ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, “Kayseri sıradan bir il değil, Kayseri dava çadırının önemli direklerinden biridir” dedi.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar