08
Pzt, Mar
0 Yeni Haber

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Bitlis Tatvan'da helikopter kazası ile ilgili yaptığı açıklamada, “Türk Milleti’nin başı sağ olsun” dedi. Meclis’te vatandaşların sıkıntılarını da gündeme taşıyan Ataş, yaşanan ekonomik sıkıntılara dikkat çekti ve AKP iktidarının bu sıkıntılar karşısında üç maymunu oynadığını dile getirdi. Ataş, Pınarbaşı Yukarıborandere’de köylüye kesilen cezalarla ilgili de, vatandaşın yaşadığı mağduriyetlere dikkat çekerek, yetkilileri göreve davet etti.

Haber: Ece ERASLAN / İYİ Parti İl Başkanı Sebati Ataman, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın İlçelere Millet Bahçesi yapacağız sözlerini eleştirdi. Ataman,” İnanın bu olay  “ekmek bulamıyorsan pasta ye “ demenin başka bir versiyonu” dedi.

Haber – Foto: Aydan YILDIRIM / CHP Akkışla İlçe Başkanı Mehmet Arslan, bugün CHP kayseri il binasında basın toplantısı düzenledi.  Akkışla belediye başkanı Ayhan Arslan  tarafından kendisine atılan suçlamalar olduğunu ve bunlar hakkında açıklama yapmak ve belgeleri ile yaşadığı mağduriyeti dile getirmek için basın toplantısı düzenleyen Mehmet Arslan çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Doğu Türkistan’da insanlık tarihinin en acımasız zulmünün yaşandığını belirtti. Çin ile Türkiye arasında imzalanan anlaşmasının Uygur Türklerini endişelendirdiğini ifade eden Ataş, “Yalandan da olsa Filistin’e, Kudüs’e sahip çıkan iktidar, Uygur Türklerine sahip çıkmamış”  dedi. Ataş, “Bu anlaşmayı bir an önce Genel Kurula getirip tüm partilerin oy birliğiyle reddedelim ki al bayraktan gök bayrağa selam olsun” ifadelerini kullandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki ERSOY, geçici orman işçilerinin kadroya alınması için Tarım ve Orman Bakanlığına soru önergesi verdi. Ersoy sosyal medya hesaplarında yaptığı açıklama; Geçici Orman İşçisi olarak çalışan emekçi kardeşlerimizin 12 ay boyunca istihdam edilmelerini hem ormanlarımızın güvenliği hem de kardeşlerimizin geçim kaygısı yaşamaması açısından önemsiyoruz. Konu ile ilgili çalışmalarımızı başlattık. Takipçisiyiz” dedi.

Diğer Makaleler...

*Resmi İlanlar*

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar