Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, 24 Haziran seçimlerinde yeniden milletvekili seçilmesinin ardından Meclis'te kaydını yaptırdı. Öte yandan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’yi hedef alan ve Birgün gazetesi tarafından ortaya atılan asılsız iddialara yönelik Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından bir açıklama yapıldı.

Ak Parti grup başkanvekilleri belli oldu. Geçtiğimiz dönemde Mustafa Elitaş Kayseri’den başkanvekili seçilen isim oluyordu. Bu kez Kayseri’den isimin yer almaması dikkat çekti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kayseri Kurultay Delegeleri, düzenledikleri basın toplantısı ile Seçimli Olağanüstü Kurultay’ın toplanmasını istedi. 
CHP Kayseri Kurultay delegeleri adına bir basın açıklaması yapan CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Gonca Yelda Orhan, 24 Haziran seçimleriyle birlikte partinin kendi doğal liderini oluşturduğunu ifade ederek, Kurultay’ın bir an önce toplanmasını istediklerini söyledi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri Adliyesi Seçim Kurulu’nda yapılan tören ile mazbatasını aldıktan sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne  kaydını yaptırdı

Haber-Foto: Şeyda AŞATIR/ CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, tamamlanan seçimlerin ardından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için yükselen istifa sesleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Özer, Kılıçdaroğlu’nun demokrasi için önemli gelişmeler yaptığını belirterek, “kendisinin tarihe geçeceğine yürekten inanıyorum.” dedi.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar