Haber: Şeref Kahraman / CHP’nin 24 Haziran erken seçimlerinde 600 kişilik milletvekili aday listesi belli oldu.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Başkanlığı'nda toplanan MYK ve PM toplantısının ardından isimler de netleşmeye başladı. 

Haber: Şeref Kahraman/ Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), 24 Haziran’da aday göstereceği milletvekili listesini tamamladı. MHP Kayseri’de ilk on belli oldu. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin dış ilişkilerden sorumlu danışmanı İsmail Özdemir birinci, MHP eski il başkanı Baki Ersoy ikinci ve MYK üyesi Serap Şule Kalın üçüncü sırada yer aldı. Eski milletvekilleri Hasan Ali Kilci ve Süleyman Korkmaz’a ise bu seçimde şans verilmedi.

Haber: Bayram DALMAZ/ Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Kayseri Bölge Müdürü Mahmut Ulaş 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Ak Parti’den Milletvekili aday adayı olabilmek için görevinden istifa etti.

Şeyda AŞATIR/KAYSERİ, (DHA)-CUMHURİYET Halk Partisi’nden (CHP) 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde, Aşkın Genç milletvekili aday adayı olacağını açıkladı. Aşkın Genç adaylığını, “baba yadigarı Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri Milletvekili aday adayı olduğumu bilginize sunmaktan onur duyarım.” sözleri ile açıkladı.

Cumhuriyet Gazetesi’nin ‘Siyaset Ticarete Sigorta Olmuş’ başlığı ile Bakan Mehmet Özhaseki’nin de adı kullanılarak ortaya atılan iddialara dair Bakanlık’tan açıklama geldi.

(Özel Haber) Şeref Kahraman: Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin dış ilişkilerden sorumlu danışmanı İsmail Özdemir’in partisinden Kayseri milletvekili aday adayı olduğu öğrenildi.

Diğer Makaleler...

reklam
Reklam